25.08.20211 min
Bulldogjob

Bulldogjob

BiteIT #70: Projektowanie architektury aplikacji frontendowej oraz code review

Weź udział w webinarze dotyczącym projektowania architektury aplikacji frontendowej oraz code review, czyli tworzenia aplikacji łatwej w instalacji, rozbudowie i utrzymaniu.

BiteIT #70: Projektowanie architektury aplikacji frontendowej oraz code review

Na rynku IT pojawia się coraz to więcej technologii, które wzbudzają zainteresowanie. Przy każdej z nich pada pytanie: „W jaki sposób zorganizować aplikację, aby była łatwa w rozbudowie i utrzymaniu?”. Odpowiedź na nie będziecie mogli znaleźć właśnie na tych warsztatach. 

Postaramy się z własnej perspektywy doradzić oraz opowiedzieć, jak warto organizować kod, co należy robić, aby stał się on łatwiejszy w użyciu. Opowiemy również o code review jako narzędziu nie tylko do sprawdzenia kodu, ale również miejscu pilnowania dobrych praktyk projektowych.


Data: 08.09.2021
Godzina: 17:00

Rejestracja


Marek Suśniak - Senior Front-End Developer z 8-letnim doświadczeniem. W swojej pracy skupia się na dostarczaniu rozwiązań jak najprostszych. Nie zamyka się na żadną technologię, o czym może świadczyć kilka lat doświadczenia w C++ oraz PHP. Jest ogromnym fanem React.js oraz TypeScript. Ceni rónież bardzo programowanie funkcyjne. Doświadczenie zdobywał w firmach polskich i angielskich. Najbardziej dumny jest jednak z tego, że udało mu się pomóc koledze w zostaniu progamistą od zera!

Po pracy ogromny fan czytania książek wszelkich oraz sportów walki – posiada brązowy pas w brazylijskim jiu jitsu. Do tego „tata” 2-letniego kota oraz półrocznego psiaka – malamuta.


Start webinaru o godzinie 17:00

Pamiętaj o rejestracji na webinar!

<p>Loading...</p>