Sytuacja kobiet w IT w 2024 roku
17.03.20212 min
Bulldogjob

Bulldogjob

BiteIT #68: Nowości w Javie 15/16

Weź udział w webinarze online organizowanym przez JCommerce. Tematem tej edycji są zmiany w Javie 15/16, które będą mieć bezpośrednie przełożenie na to, co „wpisujemy” w edytorze IDE.

BiteIT #68: Nowości w Javie 15/16

Dla większości z nas wersja Javy, którą powszechnie używamy, kończy się na 11 – wszystko to co powyżej, to już strefa kosmiczna. Tymczasem język nie stanął w miejscu – żyje, ma się dobrze, i co pół roku są do niego wprowadzane nowości (zarówno stricte składniowe jak też inne). Warto się z nimi zapoznać by stwierdzić że Java może nas czymś jeszcze zaskoczyć (i to pozytywnie!).

Data: 25.03.2021
Godzina: 17:00

Rejestracja

Podczas webinaru Marcin Chrost skupi się na tych zmianach, które będą mieć bezpośrednie przełożenie na to, co „wpisujemy” w edytorze IDE – będą to między innymi:

  • record classes
  • sealed classes
  • pattern matching type checks
  • new switch expressions
  • text blocks


Oczywiście nie będzie to tylko „suche” omówienie tematu – użyjemy tych funkcjonalności w aplikacji i zobaczymy, jak czynią życie programisty łatwiejszym.


Marcin Chrost - Java & Web Developer oraz Technical Leader w firmie JCommerce z ponad 10 letnim stażem oraz trener IT w firmie Sages. Uczestniczył w wielu międzynarodowych projektach. Od czasu do czasu wspiera młodszych kolegów w rozwoju zawodowym. Lubi nowości w świecie IT, aczkolwiek podchodzi do nich z rozsądkiem i rezerwą wynikającą z doświadczenia. Najbardziej ceni sobie dobrze zgrane zespoły, które potrafią się same motywować i sobą zarządzać. Uważa też że umiejętności miękkie w świecie IT są tak samo ważne jak twarde a zwykle bardzo niedoceniane.

Start o godzinie 17:00.

Pamiętaj o rejestracji na webinar!

Aktualną agendę nadchodzących wydarzeń z cyklu  BiteIT znajdziecie tutaj.


Pssst… dla uczestników przygotowany został konkurs z całkiem fajną nagrodą! ?

<p>Loading...</p>