17.09.20201 min
Bulldogjob

Bulldogjob

BiteIT #60: Apache Kafka jako rozproszony system strumieniowego przesyłania

Weź udział w webinarze online organizowanym przez JCommerce. Tematem tej edycji będzie Apache Kafka jako rozproszony system strumieniowego przesyłania.

BiteIT #60: Apache Kafka jako rozproszony system strumieniowego przesyłania

Już 24.09 JCommerce wraca do Was z nowymi BiteIT. Z wiadomych względów, w najbliższym czasie spotkania nadal będą odbywać się w formie online. Pierwszy webinar po wakacyjnej przerwie poprowadzi Łukasz Pyrkosz, Senior Java Software Engineer, który przybliży temat Apache Kafka jako rozproszonego systemu strumieniowego przesyłania. Podczas prelekcji dowiemy się, z czego zbudowany jest ten system, w jaki sposób funkcjonują jego składniki, oraz w jaki sposób obsługiwane są zszarzenia. Będzie też można nauczyć się korzystać z dostarczonych narzędzi w celu debugowania naszego systemu. Nie zabraknie też live demo.

Łukasz Pyrkosz - Od ponad 10 lat w branży IT, pracował nad małymi systemami e-commerce, przez duże i krytyczne projekty w branży lotniczej. Aktualnie współtworzy i rozwija architekturę mikroserwisową wielu projektów w firmie Ista. Od zawsze związany z Java i Spring Framework, a od kilku lat z szeroko pojętym devopsem. Pasjonat nowych technologii, z wielką chęcią sprawdza możliwości które dają nowe narzędzia.

Startujemy o godzinie 17:00.

Pamiętajcie o rejestracji na webinar!

Aktualną agendę zbilżających się wydarzeń z cyklu BiteIT znajdziecie tutaj.

<p>Loading...</p>