10.10.20181 min
Ringier Axel Springer Tech

Ringier Axel Springer Tech

Bądź Agile!

Dowiedz się, jak zwinnie programować podczas DreamLab Academy.

Bądź Agile!

Po kilkunastu programistycznych warsztatach z cyklu DreamLab Academy przyszedł czas na bardziej miękkie umiejętności. Odkryj z nami Agile i zwinne metodyki pracy!

To nie jest warsztat o narzędziach, ani o checklistach. To jest warsztat o tym, jak myśleć, działać i pracować w sposób zwinny. A dla kogo? Głównie dla programistów, którzy chcieliby lepiej rozumieć użytkowników i klientów oraz tych, którzy chcą wiedzieć, jak reagować na zmiany czy dysponować zasobami. Ale zapraszamy też inne osoby pracujące z projektami IT w zmieniającym się środowisku.

Bo Agile to nie narzędzia, ale podejście i zmiana sposobu myślenia. Dlatego na naszym warsztacie poznasz teorię, doświadczysz praktyki i zadasz pytania ludziom, którzy programują zwinnie - na co dzień i od święta. Przed warsztatami możesz również poznać perspektywę jednej z organizatorek: dlaczego warto dzielić się programistyczną wiedzą? Przeczytaj artykuł.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale niezbędna jest rejestracja. Rusza 10 października 2018 o godzinie 12:00. Liczba biletów ograniczona! 

Link do rejestracji: https://dreamlabacademy-zwinnie.evenea.pl/

<p>Loading...</p>