15.07.20162 min
Atos

AtosAtos

Atos Sap Basis Boot Camp - przepustka do elitarnego klubu specjalistów SAP Basis

Atos Sap Basis Boot Camp - przepustka do elitarnego klubu specjalistów SAP Basis

Wywiad z Robertem Cieplińskim – managerem zarządzającym zespołem SAP w firmie Atos  

Intensywnie prowadzą Państwo rekrutacje na stanowisko Junior SAP Basis Administrator - z czego to wynika?

Nasz zespół rozwija się intensywnie od czterech lat. W tym czasie przejęliśmy odpowiedzialność za utrzymanie systemów SAP dużych klientów działających na rynku europejskim. W chwili obecnej pracujemy nad transferem serwisu SAP Basis dla jednej z największych firm obecnych na rynku światowym. Wiąże się to ze znacznym wzrostem zespołu. Spektrum obowiązków naszych pracowników obejmuje zarówno bardzo skomplikowane i wymagające wiedzy specjalistycznej prace projektowe, jak również mniej skomplikowane prace utrzymaniowe. Od tego rodzaju zadań swoją ścieżkę kariery budowały będą osoby zatrudnione na stanowisko SAP Basis Junior Administrator.

Na czym zatem polega praca na tym stanowisku?    

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne są za codzienne utrzymanie systemów w obszarze SAP Basis, czyli warstwie pośredniczącej między aplikacjami SAP a systemem operacyjnym. Do codziennych obowiązków należy rozwiązywanie problemów na podstawie zdarzeń z systemów monitorujących oraz dziennika zdarzeń, implementacja zmian w oparciu o zdefiniowane instrukcje oraz modyfikacja tychże instrukcji. Istotnym elementem pracy na stanowisku SAP Basis Junior Administrator jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Jest to możliwe dzięki pracy w gronie specjalistów najwyższej klasy oraz dostępowi do wielu szkoleń organizowanych przez naszych pracowników.

Rekrutują Państwo osoby do Atos SAP Basis Boot Camp - na czym polega ten program?

Głównym celem programu jest przygotowanie osób bez wcześniejszego doświadczenia w administracji systemami SAP do samodzielnej pracy w tym obszarze. Program obejmuje dwa miesiące intensywnych szkoleń z wykorzystaniem lokalnego środowiska testowego.


Kto może wziąć w nim udział?

Na stanowisko SAP Basis Junior Administrator aplikować może każda osoba posiadająca wykształcenie informatyczne. Znajomość administracji bazami danych oraz systemami operacyjnymi będzie dodatkowym atutem. Szukamy osób mocno zmotywowanych do pracy, które cenią ciągły rozwój w szerokim spektrum technologii informatycznych.

Jakie możliwości rozwoju czekają na kandydatów w zespole SAP?  

Praca w naszym zespole to przepustka do elitarnego klubu specjalistów SAP Basis. Zapewniamy ciekawą pracę oraz możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, atrakcyjny pakiet szkoleniowy oraz wsparcie bardziej doświadczonych kolegów.

Dbamy nie tylko o podstawy, takie jak umowa o pracę czy wynagrodzenie płatne w terminie, gwarantujemy także pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. możliwość pracy zdalnej, dodatkowe ubezpieczenie, opiekę medyczną, czy dofinansowanie do sportu i rekreacji. 

<p>Loading...</p>