Sytuacja kobiet w IT w 2024 roku
21.10.20212 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Alior Bank z tytułem Top Tech Employer 2021

Alior Bank otrzymał tytuł Top Tech Employer 2021, który jest wynikiem pozytywnej certyfikacji przyznawanej przez redakcję Bulldogjob.

Alior Bank z tytułem Top Tech Employer 2021

Z przyjemnością informujemy, że Alior Bank świadczący usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, otrzymał tytuł Top Tech Employer, będący wynikiem pozytywnej certyfikacji przyznawanej przez Bulldogjob.pl.

Innymi słowy Alior Bank dołączył do elitarnego grona najlepszych pracodawców dla IT w Polsce!

Co wpłynęło na ocenę i dlaczego Alior Bank otrzymał certyfikat Top Tech Employer 2021?


Znacie hasło Aliora “Wyższa kultura. Bank nowości”? Po rozmowach z ich pracownikami działów IT oraz ocenie badanych aspektów pracy w ankiecie online stwierdzamy, że jest ono trafne. Zapytaliśmy specjalistów m.in. o środowisko pracy, ich satysfakcję z wykonywanych zadań, proces wytwarzania kodu i ich rozwój w firmie. 

Na początku miło się zaskoczyliśmy stażem osób pracujących w Aliorze, ponieważ  zespół tworzą doświadczeni eksperci. W dalszych pytaniach wyszło też, że są otwarci na dyskusję i wymianę wiedzy, co tworzy przyjazną atmosferę oraz przestrzeń do rozwoju osobistego. 

Od strony technicznej możemy zdradzić, że na wyjątkowe uznanie zasługuje wysoka ocena procesu wytwarzania kodu i jego utrzymania. Szczególnie w kontekście produktów, które towarzyszą klientom przez lata.

Co to Top Tech Employer i jaki jest jego cel?

Celem certyfikacji jest znalezienie oraz promowanie najlepszych pracodawców IT w Polsce, a cały proces oparty jest o merytoryczną ocenę działań firmy w obszarze IT. Najlepszym pracodawcą IT można określić organizację, która daje swoim pracownikom zarówno satysfakcję z pracy, jak i spełnia współczesne standardy rynkowe w zakresie technologii i praktyk programistycznych.

Top Tech Employer to szczegółowa analiza obszarów:

  • środowiska pracy,

  • procesów wytwarzania oprogramowania, 

  • zadowolenia z architektury i kodu, 

  • satysfakcji z pracy, 

  • rozwoju, 

  • teamworku.

Oto wyniki, jakie uzyskał Alior Bank


Mając na uwadze powyższe, z czystym sercem możemy polecić Ci Alior Bank jako świetne miejsce pracy. Jeśli cenisz sobie przyjazną atmosferę, merytoryczne dyskusje i satysfakcję z wykonywanej pracy - tu znajdziesz miejsce dla siebie. 

<p>Loading...</p>