20.07.20222 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Akademia Programowania Javy - zapisy na edycję 2022!

Dowiedz się więcej o Akademii Programowania, czyli bezpłatnej szkole programowania z opcją zatrudnienia po jej zakończeniu.

Akademia Programowania Javy - zapisy na edycję 2022!

Od 7 sierpnia rusza zapisy do V edycji bezpłatnej Akademii Programowania organizowanej przez Motorola Solutions. Tym razem masz szansę zgłębić tajniki Javy i zostać Java Developerem.

Dlaczego warto zacząć od Javy?

Według naszego Badania Społeczności IT 2022 wielu programistów zaczynało swoją karierę od Javy, ponieważ poznali ją w na uczelni czy na kursach. Wielu z nich nadal na co dzień wykorzystuje ten język w pracy. 

Kliknij, by powiększyć.

Java to najpopularniejszy język programowania na backendzie, natomiast jest najbardziej wieloplatformowy ze wszystkich technologii, dzięki czemu znajduje zastosowania w wielu różnych specjalizacjach. Sprawdź ścieżki kariery Java Developera.

Dodamy, że wśród naszych ankietowanych Javę zna 30% naszych ankietowanych, natomiast w zestawieniu StackOverflow 2022 zajmuje 6 pozycję w rankingu najpopularniejszych języków programowania z wynikiem 33.27%.

Akademia programowania Java

Skoro wiesz, że warto poświęcić czas na naukę programowania w Javie, pewnie zainteresuje Cię Akademia Programowania prowadzona przez Motorolę Solutions.

Motorola szykuje już 5 edycja bezpłatnego kursu programowania, która tym razem skupi się na Javie. Materiał rozłożono na 7 miesięcy, w których wraz z mentorami zgłębisz tajniki tego języka i przygotujesz się do pracy jako pełnoprawny Java Developer. 

Po ukończeniu całego programu masz zagwarantowane zatrudnienie w jednej z największych firm technologicznych na świecie. Musimy Cię jednak uprzedzić, że nie każdy się załapie do udziału w Akademii.


Zgłoś swój udział!

Co musisz wiedzieć?

Akademia skierowana jest do osób, które już miały pierwszą styczność z programowaniem i samą Javą. Będzie to sprawdzane 4 etapach procesu rekrutacyjnego:

  1. CV i pytania kontrolne,
  2. test logiczny,
  3. zadanie z kodowania w Javie,
  4. spotkanie grupowe oraz rozmowa indywidualna (termin: 16-31.08).


Selekcja aplikacji odbywa się na każdym etapie i wyłącznie wybrani kandydaci przechodzą do kolejnych etapów. Feedback dot. zakwalifikowania się do Akademii zostanie przekazany 1.09.

Ważne — ze względu na tryb hybrydowy nauki uczestnicy Akademii muszą być gotowi do częstych przyjazdów na zajęcia do biura w Krakowie.


Najważniejsze daty

Zapisy ruszają 7 sierpnia,
Kwalifikacja kandydatów: 16-31 sierpnia,
Decyzje o kwalifikacji do Akademii: 1 września,
Czas trwania programu: 7 miesięcy (do marca 2023 r.).


Zajęcia

nauka od pon do pt,
praca rozłożona w bloki 6-8 godzin dziennie,
tryb hybrydowy (zdalny i stacjonarny w biurze Motorola Solutions w Krakowie)

Ukończenie Akademii gwarantuje

  • Pogłębienie wiedzy i umiejętności wymaganych w zawodzie programisty Java
  • Praktyczne przygotowany do podjęcia pracy w Motorola Solutions
  • Indywidualne wsparcie mentora na każdym etapie trwania szkolenia
  • A przede wszystkim zatrudnienie w jednej z największych firm technologicznych na świecie – krakowskim oddziale Motorola Solutions (więcej na ten temat w regulaminie)


Zgłoś się do Akademii Programowania

Masz wątpliwości?

2 sierpnia  pomiędzy 10:00 a 17:00 będzie organizowany MotoDyżur, w trakcie którego na bieżąco będą odpowiadać specjaliści Morotoli na wszystkie pytania dotyczące przebiegu Akademii.

Więcej informacji o Akademii znajdziesz tutaj >>

<p>Loading...</p>