20.07.20222 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Akademia Programowania Javy - zapisy na edycję 2022!

Dowiedz się więcej o Akademii Programowania, czyli bezpłatnej szkole programowania z opcją zatrudnienia po jej zakończeniu.

Akademia Programowania Javy - zapisy na edycję 2022!

Od 7 sierpnia rusza zapisy do V edycji bezpłatnej Akademii Programowania organizowanej przez Motorola Solutions. Tym razem masz szansę zgłębić tajniki Javy i zostać Java Developerem.


Dlaczego warto zacząć od Javy?

Według naszego Badania Społeczności IT 2022 wielu programistów zaczynało swoją karierę od Javy, ponieważ poznali ją w na uczelni czy na kursach. Wielu z nich nadal na co dzień wykorzystuje ten język w pracy. 

wyniki badania społeczności it 2022 jaki język programowania na start

Kliknij, by powiększyć.

Java to najpopularniejszy język programowania na backendzie, natomiast jest najbardziej wieloplatformowy ze wszystkich technologii, dzięki czemu znajduje zastosowania w wielu różnych specjalizacjach. Sprawdź ścieżki kariery Java Developera.

Dodamy, że wśród naszych ankietowanych Javę zna 30% naszych ankietowanych, natomiast w zestawieniu StackOverflow 2022 zajmuje 6 pozycję w rankingu najpopularniejszych języków programowania z wynikiem 33.27%.


Akademia programowania Java

Skoro wiesz, że warto poświęcić czas na naukę programowania w Javie, pewnie zainteresuje Cię Akademia Programowania prowadzona przez Motorolę Solutions.

Motorola szykuje już 5 edycja bezpłatnego kursu programowania, która tym razem skupi się na Javie. Materiał rozłożono na 7 miesięcy, w których wraz z mentorami zgłębisz tajniki tego języka i przygotujesz się do pracy jako pełnoprawny Java Developer. 

Po ukończeniu całego programu masz zagwarantowane zatrudnienie w jednej z największych firm technologicznych na świecie. Musimy Cię jednak uprzedzić, że nie każdy się załapie do udziału w Akademii.


Zgłoś swój udział!


Co musisz wiedzieć?

Akademia skierowana jest do osób, które już miały pierwszą styczność z programowaniem i samą Javą. Będzie to sprawdzane 4 etapach procesu rekrutacyjnego:

  1. CV i pytania kontrolne,
  2. test logiczny,
  3. zadanie z kodowania w Javie,
  4. spotkanie grupowe oraz rozmowa indywidualna (termin: 16-31.08).


Selekcja aplikacji odbywa się na każdym etapie i wyłącznie wybrani kandydaci przechodzą do kolejnych etapów. Feedback dot. zakwalifikowania się do Akademii zostanie przekazany 1.09.

Ważne — ze względu na tryb hybrydowy nauki uczestnicy Akademii muszą być gotowi do częstych przyjazdów na zajęcia do biura w Krakowie.


Najważniejsze daty

Zapisy ruszają 7 sierpnia,
Kwalifikacja kandydatów: 16-31 sierpnia,
Decyzje o kwalifikacji do Akademii: 1 września,
Czas trwania programu: 7 miesięcy (do marca 2023 r.).


Zajęcia

nauka od pon do pt,
praca rozłożona w bloki 6-8 godzin dziennie,
tryb hybrydowy (zdalny i stacjonarny w biurze Motorola Solutions w Krakowie)


Ukończenie Akademii gwarantuje

  • Pogłębienie wiedzy i umiejętności wymaganych w zawodzie programisty Java
  • Praktyczne przygotowany do podjęcia pracy w Motorola Solutions
  • Indywidualne wsparcie mentora na każdym etapie trwania szkolenia
  • A przede wszystkim zatrudnienie w jednej z największych firm technologicznych na świecie – krakowskim oddziale Motorola Solutions (więcej na ten temat w regulaminie)


Zgłoś się do Akademii Programowania


Masz wątpliwości?

2 sierpnia  pomiędzy 10:00 a 17:00 będzie organizowany MotoDyżur, w trakcie którego na bieżąco będą odpowiadać specjaliści Morotoli na wszystkie pytania dotyczące przebiegu Akademii.

Więcej informacji o Akademii znajdziesz tutaj >>

<p>Loading...</p>