8.12.20223 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Osadź się w evencie dla speców od Embedded

Weź udział w kreatywnym networkingu, by wymienić fachową wiedzą i spostrzeżeniami z pracy na Embedded Meetup w Katowicach.

Osadź się w evencie dla speców od Embedded

Embedded Meetups cieszą się dużą popularnością wśród programistów i inżynierów, którzy mieli już wielokrotnie okazję spotkać się na inspirującym networkingu we Wrocławiu czy Szczecinie.

Teraz wydarzenie zawita także do Katowic, oferując lokalnym ekspertom szansę na wymianę wiedzy, rozmowy i wspólne poszukiwanie rozwiązań najczęściej spotykanych w pracy wyzwań.

W przeciwieństwie do wielu konferencji organizowanych w sektorze IT Embedded Meetup stawia na aktywne uczestnictwo, dyskusje i angażowanie specjalistów obecnych na spotkaniu.

Śląski Meetup

Motywem przewodnim pierwszego meetupu na Śląsku będą rozwiązania i projekty realizowane w sektorze automotive.

Ekspercką wiedzą w tym zakresie podzielą się dwaj prelegenci, którzy przybliżą tematy związane z oprogramowaniem diagnostycznym w samochodach oraz rozwojem oprogramowania ECU z użyciem stosu AUTOSAR.

Prelegenci

Patryk Pankiewicz, Lead Software Architect  w GlobalLogic ma okazję na co dzień współpracować z największymi światowymi producentami w sektorze motoryzacyjnym.

"Wielu z nas doskonale wie, jak drażniąca potrafi być kontrolka „check engine” na desce rozdzielczej. Na nadchodzącym spotkaniu opowiem, skąd się bierze i dlaczego jej wyłączenie potrafi kosztować tak dużo w autoryzowanym serwisie.

Będzie też okazja podyskutować o metodach sprawdzania bezwypadkowości aut używanych, a i odpowiedzieć sobie na jedno bardzo ważne pytanie: jak wielu inżynierów AUTOSAR potrzeba do cofnięcia licznika" - zapowiada Patryk Pankiewicz.


Rafał Gierszewski, Lead AUTOSAR Expert w GlobalLogic. Swoją prezentację oprze na dekadzie doświadczeń zawodowych zbieranych w projektach dla czołowych firm z branży automotive.

"Praca nad kodem w projektach automotive bywa niezmiernie fascynująca i pokażemy to w Katowicach. Podczas mojej prelekcji opowiem o tym, jak działa ECU i jak wygląda proces jego tworzenia.

Zwrócę uwagę na najczęściej spotykane wyzwania, z którymi mierzą się inżynierowie zaangażowani w prace nad ECU i jak na co dzień pomaga im AUTOSAR. To będzie solidna pigułka wiedzy dla każdego, kto chce rozwijać się w zawodzie." - przekonuje Rafał Gierszewski.

Zapamiętaj:

Kiedy: 13.12.2022 (wtorek).
Co: Embedded Meetup.
Gdzie: Katowice w klubokawiarni "Drzwi zwane koniem".
O której: 17:00.
Temat: Automotive.
Dla kogo: dla programistów i inżynierów IT.
Koszt: Bezpłatny — liczba miejsc ograniczona

Po każdej z prezentacji zaplanowana jest sesja dodatkowych pytań oraz networking pozwalający poszerzyć wskazane zagadnienia o praktyczne przykłady i wskazówki dla uczestników.

O Embedded Meetup

Embedded Meetup otwiera całą serię wydarzeń dla społeczności IT z Katowic i regionu. W ramach funkcjonowania nowego biura GlobalLogic w mieście tamtejszy zespół chce mocno angażować się w integrowanie ekspertów i zachęcać do częstej wymiany wiedzy.

W planach są już kolejne spotkania networkingowe skupione wokół tematyki embedded, przynoszące praktyczne informacje i pozwalające rozwijać umiejętności osobom na różnych stanowiskach i poziomach zaawansowania. 

Po raz pierwszy w Katowicach programiści i inżynierowie będą mogli spotkać się na kreatywnym networkingu, by wymienić fachową wiedzą i spostrzeżeniami z pracy. Nadchodzący Embedded Meetup został zaplanowany na 13 grudnia i rozpocznie się o godzinie 17:00 w katowickiej klubokawiarni “Drzwi zwane koniem”.

Spotkanie jest BEZPŁATNE, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.


OSADŹ SIĘ NA EMBEDDED MEETUP W KATOWICACH

<p>Loading...</p>