14.10.20222 min

Redakcja Bulldogjob

6. edycja ByteMyCode powraca na żywo w Krakowie 27.10.2022

Uczestnicy ponownie będą mieli szansę zdobyć wiedzę bezpośrednio od międzynarodowych ekspertów podczas technicznych wykładów i sesji Q&A podczas 6. edycji Byte My Code Kraków 2022.

6. edycja ByteMyCode powraca na żywo w Krakowie 27.10.2022

ByteMyCode (powered by UBS) to wydarzenie gromadzące programistów, architektów, testerów, inżynierów DevOps i wszystkich entuzjastów nowych technologii.

27 października 2022 masz szansę dołączyć do kilkuset specjalistów, którzy zgromadzą się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

 
Poznaj tematykę tegorocznej edycji

Od zawsze najważniejsze w konferencji ByteMyCode są wartościowe wykłady. Każdego roku skrupulatnie dobieramy ich tematykę, by odzwierciedlała ona bieżące trendy i kluczowe zagadnienia ze świata IT.

Konferencja BYTE MY CODE Kraków


POZNAJ AGENDĘ 6. KONFERENCJI BYTE MY CODE

W tym roku już po raz szósty zbudowaliśmy agendę konferencji przepełnioną najważniejszymi tematami przygotowanymi przez prelegentów o międzynarodowej renomie. 

 
Na scenie BMC 6.0 wystąpią między innymi:


Mary Grygleski

Java Champion! Aktywnie wspiera społeczność technologiczną w USA, obecnie pełniąc funkcję prezeski Chicago Java Users Group (CJUG) i współorganizatorki kilku meetupów.

Podczas ByteMyCode przedstawi temat "Cloud Native Event Streaming using Apache Pulsar".


Sławomir Sobótka

Właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Bottega IT Minds, a także inwestor i CTO w kilku startupach. W ciągu 17 lat pracy w branży IT pełnił rolę programisty, architekta, lidera zespołu, mentora i trenera. W codziennej pracy integruje: Domain Driven Design, wzorce, style architektoniczne, zwinne procesy wytwórcze i zdrowy rozsądek.

Podczas ByteMyCode poruszy temat “Tajniki destylacji kontekstów dla modeli domenowych - jak analiza przekłada się na dobre granice modułów”.


Jakub Pilimon

Spring Developer Advocate, bloger, zapalony programista i trener. Uwielbia zajmować się złożonymi projektami za pomocą Domain Driven Design, Test Driven Development i Spring. Prawdziwy maniak mikroserwisów, dla którego architektura również jest bardzo ważna. Obejrzyj wywiad o legacy Code z Jakubem Pilimonem.

Podczas BMC 6.0 opowie o "Clean Code: Eternal Principles".


Konferencja BYTE MY CODE Kraków

Rozwiń swoją wiedzę i wesprzyj szczytny cel. Wspólnie pomagamy Fundacji Hearty!


O Byte My Code

BMC 6.0 to konferencja pełna burzliwych dyskusji i innowacyjnych pomysłów, z ogromem zabawy i networkingu, perspektyw rekrutacyjnych oraz szans na nowe projekty.

Biorąc udział w konferencji wiele zyskujesz, ale jednocześnie możesz dać coś innym — cały dochód ze sprzedaży biletów ByteMyCode jest przeznaczony na wsparcie działań Fundacji Hearty, która zapewnia edukację przyszłości dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnościami, podopiecznym domów dziecka oraz uczniom z małych miejscowości. 

 Konferencja BYTE MY CODE Kraków

Nie czekaj – zarejestruj się już dziś!

Aby być na bieżąco, koniecznie obserwuj wydarzenie w mediach społecznościowych: Facebook oraz LinkedIn.

<p>Loading...</p>