14.11.20222 min
Bulldogjob

Bulldogjob

20 urodziny Intellias - zgarnij giftpacka

Poznaj Intellias i świętuj z nimi 20 urodziny. Odbierz swój giftpack.

20 urodziny Intellias - zgarnij giftpacka

Znasz Intellias? To międzynarodowa firma IT tworząca rozwiązania dla wielu branż z wysoką kulturą organizacyjną. Właśnie obchodzą swoje 20. urodziny i tej okazji mają dla Ciebie prezent! Ale najpierw kilka faktów o nich.

Poznaj ich bliżej

Wierzą, że im prostsze procesy, tym lepiej i wydajniej pracują zespoły. Właśnie dlatego stale udoskonalają przepływy pracy, dbają o komunikację i przedkładają ludzi nad procesami.

Ambasadorem Intellias jest kameleon Stefan, którego podobiznę znajdziesz w prezencie od firmy wraz z innymi niespodziankami.

Ludzie ważniejsi niż procesy

W Intellias mówi się:  „Ludzie i kameleony są ważniejsi niż procesy”. Co przez to należy rozumieć?

Każdą sugestię biorą pod uwagę, zatem pracownicy mają wpływ nawet na kawę, jaka jest serwowana w biurze. Realnie mogąz dostosowywać narzędzia do swojej pracy i mieć wpływ na finalny wygląd prowadzonych projektów.

Zarządzają swoją karierą. 

Ze swoich najlepszych praktyk i 20-letniego doświadczenia w budowaniu kultury organizacyjnej ponad 3000 osób stworzyli platformę Carrer Hub. 

Pracownicy mogą poprosić o przegląd wynagrodzeń, uzyskać informację zwrotną na temat swojej pracy, czy przenieść się do innego kraju lub podnieść swoje kwalifikacje, by zostać mentorem. 

Mogą być jak kameleon Stefan i dostosować pracę do swoich potrzeb.

Mature engineers

Inżynierowie Intellias współpracują z liderami światowego przemysłu  z branży motoryzacyjnej, fintech, telekomunikacji, transportu i mobilności oraz rolnictwa. 

60% zespołu to specjaliści na poziomie Senior i wyższym, co pozwala na utrzymanie niezmiennie wysokiej jakości realizacji projektów. Praca w takim zespole umożliwia czerpanie z doświadczeń innych.

Smart Comfort

Wierzą, że najlepsze rozwiązania technologiczne powstają w komfortowej atmosferze. Dlatego to pracownicy zarządzają własnym czasem i miejscem pracy. 

W Intellias można przychodzić do biura tylko okazjonalnie. Pracownicy mają do dyspozycji niezbędne do pracy narzędzia oraz 4 biura do wyboru: w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. 

Ekomobilność

Szukasz pracodawcy, któremu leży na sercu dobro planety? A może jesteś fanem podróży na dwóch kółkach? Ekomobilność jest jednym z głównych kierunków społecznej odpowiedzialności biznesu Intellias.

Organizują dni rowerowe, pokazy filmów o ekomobilności, wspólne wycieczki na dwóch kółkach, a także wypożyczają rowery dla dzieci pracowników.

Jak odebrać prezent od Intellias?

By zgarnąć maskotkę Stefana i inne gadżety od solenizantów, wystarczy, że zastosujesz się do poniższej instrukcji.

Giftpack urodzinowy od Intellias

  1. Wejdź na naszego Facebooka.
  2. Zostaw komentarz pod postem. Nie ograniczaj kreatywności - możesz napisać życzenia urodzinowe firmie, podzielić się swoją sympatią do kameleonów czy po prostu “poprosić” o giftpack.
  3. Wyślij nam w PW na messengerze adres do wysyłki paczki, a być może to Ty dostaniesz jeden z 30 giftpacków!


Zapoznaj się z regulaminem akcji
“Intellias: 20 lat, 3000 osób i 1 kameleon”

<p>Loading...</p>