Nasza strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Specjaliści i case studies na Agile & Automation Days

Weź udział w konferencji Agile & Automation Days 28-29 października 2019 r. w Gdańsku i poszerz swoją wiedzę i doświadczenie.
Specjaliści i case studies na Agile & Automation Days

Automatyzujesz? Pracujesz w zespole, w którym projekty realizuje się zwinnie? Konferencje IT to zapewne żadna odskocznia dla Ciebie. Wolałbyś prawdopodobnie wydarzenie bardziej dedykowane Twojej specjalizacji, które wniesie odrobinę wiedzy, ale przede wszystkim zainspiruje, a doświadczeni specjaliści uchylą rąbka tajemnicy i pokażą na własnych przykładach, jak dostarczać oprogramowanie dobrze i szybko.

Jako Bulldogjob objęliśmy patronatem medialnym wydarzenie, które może Cię zainteresować! Agile & Automation Days to spotkanie praktyków i znanych specjalistów w branży, służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study.


W programie

Wydarzenie jest unikalnym połączeniem:

  • prelekcji
  • miniwarsztatów
  • paneli dyskusyjnych
  • strefy wystawienniczej


czyli wszystkiego, co przydatne w rozwoju ludzi związanych z IT. Konferencja odbędzie się 28-29 października 2019 r. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

W tym roku Organizatorzy kładą duży nacisk na dostarczanie oprogramowania szybko i dbaniu o wysoką jakość. Stąd tematem przewodnim tej edycji zostało Delivery at Speed.


Prelegenci

Agile & Automation Days to także wyjątkowi goście. W tym roku organizatorzy zaprosili do współpracy dwóch uznanych ekspertów, których można spotkać na najlepszych światowych konferencjach - Anne-Marie Charrett i Basa Dijkstrę. Do grona prelegentów dołączyło dodatkowo 32 uznanych praktyków z Polski, Europy i nie tylko. Organizatorzy stawiają prelegentom twarde warunki. Zgłoszone tematy nie mogą być „odgrzewanym kotletem” z innych spotkań

Wydarzenie skierowane jest do testerów automatyzujących, developerów, project i product managerów, IT managerów i software architektów. Konferencja jest interaktywnym doświadczeniem, które pozwoli uczestnikom spojrzeć na tematykę Agile i automatyzacji pod wieloma względami i na praktycznych przykładach.

Zdobądź swój bilet:


Podczas Konferencji będzie serwowana aromatyczna kawa, przekąski oraz lunch. Pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się wieczorna integracja dla wszystkich uczestników.


Więcej informacji na stronie konferencji.

Masz coś do powiedzenia?

Podziel się tym z 120 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej
Rocket dog