16.08.20192 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Specjaliści i case studies na Agile & Automation Days

Weź udział w konferencji Agile & Automation Days 28-29 października 2019 r. w Gdańsku i poszerz swoją wiedzę i doświadczenie.

Specjaliści i case studies na Agile & Automation Days

Automatyzujesz? Pracujesz w zespole, w którym projekty realizuje się zwinnie? Konferencje IT to zapewne żadna odskocznia dla Ciebie. Wolałbyś prawdopodobnie wydarzenie bardziej dedykowane Twojej specjalizacji, które wniesie odrobinę wiedzy, ale przede wszystkim zainspiruje, a doświadczeni specjaliści uchylą rąbka tajemnicy i pokażą na własnych przykładach, jak dostarczać oprogramowanie dobrze i szybko.

Jako Bulldogjob objęliśmy patronatem medialnym wydarzenie, które może Cię zainteresować! Agile & Automation Days to spotkanie praktyków i znanych specjalistów w branży, służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study.

W programie

Wydarzenie jest unikalnym połączeniem:

  • prelekcji
  • miniwarsztatów
  • paneli dyskusyjnych
  • strefy wystawienniczej


czyli wszystkiego, co przydatne w rozwoju ludzi związanych z IT. Konferencja odbędzie się 28-29 października 2019 r. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

W tym roku Organizatorzy kładą duży nacisk na dostarczanie oprogramowania szybko i dbaniu o wysoką jakość. Stąd tematem przewodnim tej edycji zostało Delivery at Speed.

Prelegenci

Agile & Automation Days to także wyjątkowi goście. W tym roku organizatorzy zaprosili do współpracy dwóch uznanych ekspertów, których można spotkać na najlepszych światowych konferencjach - Anne-Marie Charrett i Basa Dijkstrę. Do grona prelegentów dołączyło dodatkowo 32 uznanych praktyków z Polski, Europy i nie tylko. Organizatorzy stawiają prelegentom twarde warunki. Zgłoszone tematy nie mogą być „odgrzewanym kotletem” z innych spotkań

Wydarzenie skierowane jest do testerów automatyzujących, developerów, project i product managerów, IT managerów i software architektów. Konferencja jest interaktywnym doświadczeniem, które pozwoli uczestnikom spojrzeć na tematykę Agile i automatyzacji pod wieloma względami i na praktycznych przykładach.

Zdobądź swój bilet:


Podczas Konferencji będzie serwowana aromatyczna kawa, przekąski oraz lunch. Pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się wieczorna integracja dla wszystkich uczestników.


Więcej informacji na stronie konferencji.

<p>Loading...</p>