Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Modern Frontend Development - darmowy tech meetup

Weź udział w spotkaniu Tech MeetUp: Modern Frontend development poświęconemu tworzeniu nowoczesnego frontendu.
Modern Frontend Development - darmowy tech meetup

Zapraszamy na ciekawe spotkanie organizowaną przez Motorola Solutions już w najbliższą środę 📆 13.10, godzina 16:00. Przygotowano dla Was 2 gorące tematy z doświadczonymi prelegentami, którym będziecie mogli zadawać pytania.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. 


O czym będziemy rozmawiać?

Micro-frontends in practice


Wykład Bartłomieja Olejaka. Bartek jest jednym z architektów pracujących nad pakietem CommandCentral. Posiada 16-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, również pod usługi chmurowe.

Opowie Wam w 💊 o sposobach na zmniejszenie ryzyka złożoności aplikacji, oczekiwaniach wobec inżynierów i ogólnej współpracy przy tworzeniu frontendu. Wszystko okraszone licznymi przykładamy, byście byli na bieżąco w temacie.


Scale & Collaboration - Growing an "Open Source Internal" design system at scale

Wiedzą podzieli się Scott Arnold, który na co dzień kieruje zespołem Design Systems w Motorola Solutions. Zajmują się budowaniem infrastruktury wspierającej dopasowanie front-endu do aplikacji, organizacji i platform. 

Scott przedstawi w telegraficznym skrócie patent stosowany przez jego zespół na współpracę z kilkoma działami na raz, by prace projektowe szły sprawnie i bez tracenia czasu na nieistotne rzeczy. 


Jak wziąć udział w spotkaniu?

Wystarczy, że bezpłatnie zarejestrujesz się pod tym linkiem 😉


Zapisz sobie w kalendarzu datę: 
📆 Środa 13.10, godzina 16:00

Rozpocznij dyskusję
Zobacz kogo teraz szukają

Lubisz dzielić się wiedzą i chcesz zostać autorem?

Podziel się wiedzą z 160 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej