9.02.20232 min
Gabriela Rybińska

Gabriela RybińskaRedaktor naczelna Think IT Magazyn HR

Trendy HR w 2023, czyli co dalej

Sprawdź, co warto wiedzieć, pracując w branży HR w IT (i nie tylko) w 2023 roku. Pobierz Think IT Magazyn HR nr 4.

Trendy HR w 2023, czyli co dalej

Dalej to już będzie tylko gorzej 🙈 Albo i lepiej, jeśli zupełnie poważnie potraktujesz teksty, które przygotowaliśmy dla Ciebie w najnowszym Think IT Magazyn HR nr 4.! Poświęcamy go drogowskazom, które możesz rozważyć, jeśli chcesz być o krok lub nawet o dwa przed konkurencją. A oto, co znajdziesz w środku.


Onboarding

Martyna Gierszewska zrobiła porządny reaserch, którego efektem jest artykuł o roli onboardingu na obecnym rynku pracy. W tekście Martyna opisuje 3 najlepsze programy onboardingowe wdrażane w firmach Netflix, Disney i Google. 


Oszczędności

Niedużym kosztem możesz podnieść widoczność Twojej marki, wykorzystując zasięgi innych. To jest sprytne, bardzo efektywne i legalne działanie. O tym, jak to zrobić, przeczytasz w artykule Bartka Szewczuka.


Kultura organizacji

Ten temat wraca do nas jak bumerang. To właśnie na nią rekomendujemy kłaść największy nacisk w 2023 r. Z artykułu dowiesz się, jak pewna firma IT pracowała nad budowaniem kultury organizacji w czasach kryzysu i do czego to doprowadziło. 


Wizerunek marki

91% specjalistów IT uważa, że do wysłania CV przekona ich znajomość marki. Dlatego prowadzenie kampanii wizerunkowych, to już nie przywilej a OBOWIĄZEK, jeśli zależy Ci na pozyskaniu CV. O tym, jak możesz to zrobić, przeczytaj w tekście Justyny Szatan.


Wynagrodzenia w IT

Maciek Olanicki przygotował artykuł o trendach w wynagrodzeniach w IT. Masowe zwolnienia, wyobrażenia vs. rzeczywistość, brak poprawy w kwestii nierówności. To bardzo potrzebny tekst. 


Trendy HR

Justyna Szatan i Martyna Gierszewska przeanalizowały 5 najmocniej wybijających się kierunków w HR na 2023 r.


Persona programisty

Nie zapomnij o sekcji Zawód Programista. W tym numerze dostajesz opis persony oraz pytania i zadania rekrutacyjne dla .NET Developera. 

Rok 2023 to wielka niewiadoma. Zmienił się model pracy, warunki i benefity.  My się zmieniliśmy ☺ Rośnie rola, zespołów HR, EB i rekrutacji, które stoją za utrzymaniem rozwoju zarówno firmy, jak i ich pracowników i to jest dobra wiadomość. To trend wszech czasów, w którym jest nadzieja. 

Pobierz swój egzemplarz


Think IT Magazyn HR, to miejsce, w którym dzielimy się Wami tym, co uważamy za ważne, z czego sami korzystamy i traktujemy jako wskazówki na ten rok. Czytajcie Think IT Magazyn HR 🙂🤙

Jak pobrać poprzednie numery Think IT Magazyn HR

Wystarczy, że założysz profil pracodawcy na Bulldogjob.

<p>Loading...</p>