8.08.20223 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Stwórz idealną ofertę pracy IT w Twojej firmie - czyli o TEV

Chcesz napisać fajną ofertę pracy i szukasz mocnych argumentów dla IT? Sprawdzasz po różnych badania, trendach i statystykach, co warto podkreślić? Zamiast zastanawiać się i wróżyć z fusów — skorzystaj z naszego narzędzia Tech Employer Verification (TEV).

Stwórz idealną ofertę pracy IT w Twojej firmie - czyli o TEV

Jako Bulldogjob od ponad 6 lat przeprowadzamy największe w Polsce Badanie Społeczności IT, mamy jobboard dla IT, budujemy społeczność czytelników naszych blogów dla IT oraz HR i EB, a także realizujemy liczne rekrutacje dla klientów. Dla ułatwienia pokażemy Ci korzyści z perspektywy z obu stron jako pracodawcy i kandydata, ponieważ to kopalnia wiedzy, która uprości wzajemną komunikację.

Z perspektywy przedstawiciela firmy

Tech Employer Verification dla pracodawcy to narzędzie do budowania pozytywnego wizerunku firmy i zwiększenie swojej widoczności i wiarygodności wśród pracowników z branży IT. Pogłębione badanie z kolei umożliwia zweryfikowanie obszarów do poprawy w organizacji, które mogą zwiększyć wydajność zespołu i zwiększyć zatrudnienie najlepszych specjalistów na rynku.

Sprawdź, co jest kartą przetargową Twojej firmy z perspektywy specjalisty IT. Zbadamy dla Ciebie kluczowe kwestie jak:

 • architektura kodu, 
 • proces wytwarzania oprogramowania, 
 • środowisko pracy, 
 • możliwość rozwoju,
 • satysfakcję z pracy i realizowanych projektów.

Ocena wartości ważnych dla IT zwiększy rekruterom oraz managerom IT ilość zmotywowanych do pracy kandydatów. 

Dla Dyrektorów HR natomiast będzie to dodatkowa pula argumentów dla zarządu i niezależna analiza sytuacji branży IT na rynku.

Zyskają na niej też Specjaliści Employer Brandingu oraz Marketingowcy, ponieważ poprzez działania związane z pozycjonowaniem firmy zwiększy się jej wiarygodność i przystępność dla pracowników IT. 

Kluczowe aspekty dla specjalisty IT

To niezależne badanie, które skupia się wyłącznie na aspektach ważnych dla działu IT. Powstaje na podstawie anonimowych ankiet pracowników danej firmy, co zwiększa niezależność i wiarygodność wyników Tech Employer Verification. 

Na podstawie informacji zebranych z badania kandydat dowie się m.in.:

 • na co jest kładziony największy nacisk w firmie (na produkt, jakość kodu czy innowacje),
 • jakie są perspektywy rozwoju indywidualnego,
 • jaka jest atmosfera w zespołach IT,
 • jak wygląda mechanizm decyzyjności, czyli co wpływa na tworzenie architektury kodu,
 • różnorodność prowadzonych przez firmę projektów.

Powyższe informacje umożliwiają stworzenie atrakcyjnej oferty pracy, która przyciągnie zdecydowanych kandydatów. Przejrzystość działań przełoży się na poczucie bezpieczeństwa podejmowanych decyzji.

Co mówią o Top Tech Verification?

„Osobiście przeprowadziłem rozmowy z przedstawicielami IT badanych firm zarówno w badaniach podstawowych, jak i pogłębionych. Rozmawialiśmy o ich potrzebach, odczuciach i oczekiwaniach. Na ich podstawie doszliśmy wspólnie do wniosku, że potrzebujemy dla społeczności IT dodatkowego narzędzia rankingującego pracodawców. Tak powstał Tech Employer Verification” – powiedział Adam Kukułowicz, CTO Bulldogjob

W podobnym tonie wypowiadają się sami pracownicy branży IT: „Żyjemy w czasach, gdzie wszystko oceniamy od miejsca pracy, przez umiejętności lekarzy po pracowników restauracji, w której jedliśmy obiad. Rekomendacje w wielu przypadkach determinują nasze wybory, dlatego taki ranking potencjalnych pracodawców stworzony w oparciu o oceny pracowników to strzał w dziesiątkę”.

Pracuj mądrze, nie ciężko

Reasumując, Tech Employer Verification jest podstawowym narzędziem do budowania świadomości brandu, pozycjonowania się na rynku i szerszego dotarcia do specjalistów IT. 

Co zyskasz dzięki certyfikacji Tech Employer Verification?

 • Gotowe insighty do wykorzystania w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Ważne dla dotychczasowych pracowników, potencjalnych kandydatów oraz do budowania kampanii Employer Brandingowych.
 • Wskazanie obszarów, którymi warto się chwalić oraz te, które wymagają poprawy wraz ze wskazówkami, jak to zrobić.
 • Dodatkową promocję dla firmy — otrzymasz statuetkę i pakiet medialny.
 • Argumenty istotne przy budżetowaniu, planowaniu ścieżek kariery i kultury organizacyjnej z perspektywy specjalisty IT.
 • Zrozumiesz sytuację w dziale IT Twojej firmy — zyskasz argument negocjacyjny oraz uznanie w oczach pracowników.
 • Twoje oferty na jobboardzie Bulldogjob będą lepiej widoczne — dodamy do nich znak Verified. Umieścimy go też na profilu Twojej firmy na naszej stronie. Rozbudowana i kompletna informacja o firmie przy ofercie pracy zwiększa szansę na aplikację ciekawych kandydatów.

Szczegółowy opis procesy certyfikacji i dane statystyczne, które kryją się za koniecznością powstania Tech Employer Verification znajdziesz tutaj.

Skorzystaj z naszego know-how i doświadczenia, by Twoje zoptymalizować podjęte przez Ciebie działania i wycisnąć z ofert pracy jeszcze więcej aplikacji.

<p>Loading...</p>