Bejamas

Bejamas

Wrocław
8

Firma

Bejamas to organizacja promująca niezależne myślenie wśród wszystkich jej członkow.
Wszyscy w naszym teamie pracują zdalnie od początku swojej przygody z naszą firmą. Dajemy wolną rękę w ustalaniu własnego grafiku każdej osobie, tak długo jak 'dowozi' projekty za które jest odpowiedzialna.

Wewnątrz organizacji wyznajemy takie wartości jak: 

  


- radykalna transparentnosć i prawdomówność

komunikujemy się między sobą szczerze, nawet jeśli prawda narusza czyjeś ego. Wierzymy, że w dłuższym okresie czasu tylko poprzez dobrą i szczerą komunikację między sobą możemy generować wartość dodaną dla naszych klientów. - radykalna otwartość umysłu  ze względu na wyznawaną przez nas radykalną transparencję, opinia każdej osoby w teamie może być podważona przez każdego członka zespołu, dlatego tak ważne u nas jest aby zachować otwartość umysłu i traktować każdy feedback z pokorą - jako okazja do spojrzenia na rzeczy z innej perspektywy, okazji do podniesienia swoich umiejętności.- zaangażowanie

'Dowożenie' projektów jest o wiele bardziej istotne od klepania kodu przez 8 godzin dziennie, dlatego tak ważną wartością naszych członków jest pełne zaangażowanie w projekty które prowadzą.  Wyznajemy 145 godzinny miesiąc pracy - pracujemy mniej, ale staramy się by czas spędzony w pracy był jak najbardziej efektywny.- empatia i bezinteresowność empatia i bezinteresowność w naszych relacjach to u nas dwa bardzo istotne czynniki. W Bejamas wierzymy, że każda osoba zasługuje na wartościowe relacje z innymi ludźmi i środowisko pracy umożliwiające samorealizację. Staramy się pomagać sobie nawzajem, jeśli ktoś potrzebuje naszej pomocy i dawać więcej niż sami bierzemy.

Stos technologiczny

JAMstackserverlessReact.jsNext.jsJavascriptHTML5CSS3AWSNode.js

Opinie o Bejamas (0)

Benefity

Pakiety i dofinansowania

  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny

Udogodnienia w biurze

  • Imprezy integracyjne