STX Next

STX Next

3.1 (2 reviews)

8 lokalizacji
500

Firma

Jesteśmy największym Python software housem w Europie, który tworzy ponad 500 wyjątkowych i kreatywnych osób, pasjonatów programowania, zwinności i nowych technologii. Nasze interdyscyplinarne zespoły tworzą unikatowe produkty, które łączą w sobie dobre praktyki, świetnej jakości oprogramowanie oraz nowe technologie.

Zatrudniamy ponad 200 programistów języka Python, co stawia nas w absolutnej czołówce na świecie. Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych oraz aplikacji mobilnych w React Native. Tworzymy niestandardowe rozwiązania związane z uczeniem maszynowym czy sztuczną inteligencją realizując nieszablonowe projekty w obszarze Machine Learning/Data Engineering i Node.js. Nasz zespół DevOps zapewnia w STX Next lepszą komunikację między operacjami a zespołami programistycznymi. Zespół developerski uzupełniają testerzy, UX designerzy oraz ludzie wspierający procesy i rozwój organizacji. 

Pracujemy zwinnie, bo wiemy, że to najlepszy sposób na sprawne dowiezienie projektu. Używamy agilowych metod pracy i wciąż, nieustająco się rozwijamy. 

Stos technologiczny

PythonJavaScriptReact NativeNode.jsMachine Learning/Data EngineeringDevOpsQuality AssuranceProduct Design

Opinie o STX Next (0)

STX Next / Blog Readme