PLAY (P4 Sp. z o.o.)

  • https://kariera.play.pl
  • HR: Tak
  • Liczba pracowników: ponad 2600 osób
  • Kapitał: zagraniczny
  • Warszawa

Umiejętności techniczne cenione u nas

O nas

To ludzie tworzą sieć. Witaj w PLAY – miejscu, w którym krzyżują się możliwości i nowe technologie.

Jesteśmy obecni na polskim rynku telekomunikacyjnym od 2006 roku. Początkowo niewiele osób wróżyło nam sukces, jednak błyskawicznie zmienili zdanie – nasze oferty, konkurencyjne cenowo i oferujące coraz bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, szybko zyskały uznanie i wyznaczyły kierunek rozwoju całej branży.
Dzięki rozbudowie sieci 4G LTE na dzień 31 grudnia 2017 r. zasięg zwiększył się do 93,4% populacji (+1,3 p.p. r/r), natomiast zasięg sieci 4G LTE Ultra zwiększył się do 80,7% populacji (+1,9 p.p. r/r).

Zaufało nam już ponad 15,2 miliona klientów. To znaczy, że nasz udział w rynku wynosi 28,8%. Cieszymy się z tego, jednak to dla nas wciąż za mało – jesteśmy tak samo ambitni jak na początku i nadal budujemy, wszyscy razem, pozycję marki PLAY.

Pracuje z nami ponad 2600 osób. W sieci sprzedaży, w Centrali, w oddziałach. To ludzie pełni pasji, którzy wierzą w to, co robią i wierzą w firmę, w której pracują. Praca w takim zespole jest niezapomnianym doświadczeniem – warto je przeżyć, zapraszamy!

Rekrutujemy

Brak ofert
Oferty pracy od innych pracodawców
Zobacz też inne firmy