HL Tech Sp. z o.o.

HL Tech Sp. z o.o.

Warszawa
80

Firma

Jesteśmy centrum technologicznym odpowiedzialnym za rozwój oprogramowania oraz strategiczną transformację cyfrową brytyjskiego giganta rynku finansowego, firmy Hargreaves Lansdown.

Spółka HL Tech została utworzona w lipcu 2017. Naszym celem jest dostarczenie bezpiecznego oprogramowania, które ułatwi inwestorom wykonywanie operacji finansowych.

Co możesz z nami tworzyć?

Dołączając do HL Tech będziesz pracować nad projektami z branży fintech. Naszym celem jest strategiczna transformacja cyfrowa brytyjskiego giganta finansowego – firmy Hargreaves Lansdown. Tworzymy oprogramowanie najwyższej jakości w oparciu o skolokowane i autonomiczne zespoły. Wykorzystujemy DDD przy opracowywaniu architektury systemów i ich implementacji. Stawiamy na najnowsze wersje ekosystemu Spring i aplikacje mikroserwisowe z naciskiem na automatyzację procesów integracji i wdrożenia.

Wierzymy w jakość i innowację. Kierunek rozwoju determinują możliwości stojące za najnowszymi technologiami. Dlatego też, nasz stos technologiczny nie jest zamknięty i istnieje możliwość dostosowania go do wymagań projektu.

Dlaczego warto u nas pracować

  • Możesz liczyć na pracę z najnowszymi technologiami.
  • Pracę zgodna z metodyką Agile w oparciu o Scrum
  • Masz wpływ na wybór technologii.
  • Otrzymujesz budżet szkoleniowy
  • Benefity pozapłacowe z najwyższej półki

Stos technologiczny

JavaJavaScriptTypeScriptSpringReact.jsSeleniumSpring BootGroovySpockJenkinsKubernetesDocker

Opinie o HL Tech Sp. z o.o. (0)

HL Tech Sp. z o.o. / Blog Readme