Britenet

Britenet

4.1 (1 reviews)

11 lokalizacji
1000+
Oferty pracy (4)

Firma

Na rynku działamy od 2006 roku, zatrudniamy obecnie ponad 1000 specjalistów IT, a nasz zespół stale rośnie. 
Zajmujemy się rozwojem oprogramowania w ramach usługi outsourcingu. Profesjonalizm idzie u nas w parze z dobrą atmosferą pracy. 

Razem możemy więcej

  • W #briteteam drzemie wielka moc! Jesteśmy zgraną drużyną, wspieramy się i motywujemy do działania. Wciąż głodni wiedzy, szukamy nowych inspiracji i dzielimy się doświadczeniami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Mierzymy wysoko, podejmujemy kolejne wyzwania i z zapałem oraz uśmiechem realizujemy pasje. I co najważniejsze – dobrze czujemy się w swoim towarzystwie.

Tworzymy Najlepsze Miejsce Pracy w IT

  • Pięciokrotnie zdobyliśmy tytuł „Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce” w badaniach AudIT przeprowadzanych przez Computerworld we współpracy z Kantar. Co zapewnia nam sukces i najwyższą pozycję? Pracownicy Britenet doceniają dobrą i przyjazną atmosferę w firmie i są zadowoleni ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi. Ponadto mają poczucie zachowania work-life balance, wierzą w jakość oferowanych przez Britenet usług i są przekonani o renomie firmy na rynku.

Rozwijamy się i dzielimy wiedzą

  • Organizujemy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Członkowie #briteteam mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych oraz podążać wybraną przez siebie ścieżką kariery: managerską lub ekspercką. Umożliwiamy stałe podnoszenie kompetencji, dofinansowujemy szkolenia i kursy. Dbamy także o umiejętności komunikacyjne i umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego.Z nami rozwiniesz skrzydła!

Stos technologiczny

Java.NETJavaScriptPHPC#C++AndroidiOSReactAngularSpringHibernateNode.jsScalaPythonDockerJenkinsGitAWSSalesforceAzurePower BIKotlin

Opinie o Britenet (0)

Britenet / Blog Readme

Nasze oferty

Britenet

Data Engineer (Snowflake)

Britenet
4.1
Remote
Kontrakt B2B
Senior

Znamy widełki

PythonSQLSnowflake
Britenet

Integration Developer (Programista szyny ESB)

Britenet
4.1
Warszawa
Kontrakt B2B
Mid/Regular
20 000 - 25 000 PLN
JMSJavaSOAP
Britenet

Java Developer (bankowość)

Britenet
4.1
Warszawa
Kontrakt B2B
Mid/Regular
20 000 - 22 500 PLN
ConfluenceJIRAJSON
Britenet

Java Developer (sektor ubezpieczeniowy)

Britenet
4.1
Warszawa
Kontrakt B2B
Mid/Regular
20 000 - 23 500 PLN
JMSJSFJSP