relayr sp. z o.o.

relayr sp. z o.o.

Katowice
300

Firma

Relayr to zespół specjalistów z zakresu przemysłowego Internetu rzeczy (IIoT), który dostarcza najbardziej kompletne rozwiązania wspierające bezpieczne transformacje cyfrowe. Nasze unikalne wartości łączą w sobie pionierskie technologie IIoT z umiejętną realizacją usług, ekskluzywnym finansowaniem i wolnymi od ryzyka modelami ubezpieczeń.

Pozyskujemy dane z istniejących urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych, dzięki czemu poprawiamy wyniki finansowe naszych klientów. Zatrudniając około 300 pracowników, jesteśmy prawdziwie „globalną rodziną” z oddziałami w Niemczech, USA, Polsce, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Nazwany dwukrotnie najgorętszym startupem w Berlinie przez magazyn WIRED i zwycięzca nagrody The Spark - German Digital Award, relayr jest teraz częścią grupy kapitałowej Munich Re.

Polski oddział firmy relayr jest odpowiedzialny za tworzenie oprogramowania dla platformy korporacyjnej IIoT. Całe oprogramowanie jest projektowane, wdrażone i testowane w Katowicach. Zapewniamy również wsparcie w zakresie instalacji i utrzymania naszego oprogramowania dla klientów na całym świecie.

Stos technologiczny

JavaC/C++JavaScriptErlangScalaPythonDockerCassandraCloud Foundry

Opinie o relayr sp. z o.o. (0)