Macopedia Sp. z o.o.

Macopedia Sp. z o.o.

2 lokalizacje
70

Firma

Cześć! Jesteśmy #macopeople. Tworzymy e-commerce i rozwiązania webowe dla wymagających klientów, takich jak Żabka, Trefl, Benefit Systems czy Macmillan Education.

Najważniejsi są dla nas ludzie - potrzeby naszego zespołu i oczekiwania klientów kształtują sposób, w jaki na co dzień działamy. Jesteśmy ludźmi z krwi i kości, a więc zdarza się nam popełniać błędy, ale kilka rzeczy robimy naprawdę dobrze i jesteśmy z nich dumni:

  • Nie robimy rzeczy nieprzydatnych. Dzięki bliskiej współpracy każdego dewelopera z klientami możemy wypracowywać wspólnie rozwiązania, które dają klientom realną wartość.
  • Wymagamy ciągłego rozwoju, który wspieramy poprzezprogram mentoringowy(1:1 z Leadem raz na 2 tygodnie),DevMeetingsibudżet szkoleniowy.
  • Nowych członków zespołu witamyonboardingiem, a nawetpre-onboardingiem, który już przed rozpoczęciem współpracy wprowadza w to, jak działamy i zmniejsza stres związany z nową pracą.
  • Budujemy inspirujący zespół, którego członkowie chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i śmiało mówią o swoich potrzebach i pomysłach. Chcemy otaczać się ludźmi, na których możemy polegać, bo możemy być wobec siebieszczerzy i prawdziwi.

Czy chcesz pracować z nami?

Przeczytaj o nas więcej na naszym. blogu: https://macopedia.com/pl/aktualnosci

Opinie o Macopedia Sp. z o.o. (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

TYPO3OdooMagentoOpen SourceContinuous integrationScrumAgileSketchMulesoftPHPAkeneo PIMSylius