Sente sp. z o. o. sp. k.

Wrocław
+ 150

Firma

Poznaj nas

CO ROBIMY?

Jesteśmy firmą tworzącą oprogramowanie dla biznesu, mocno dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Projektujemy systemy IT, podążając za oczekiwaniami klientów i dzieląc się naszym doświadczeniem.

W Sente wierzymy, że tylko te projekty, które stawiają na pierwszym miejscu efektywność i rozwój są warte realizacji. Nasze elastyczne rozwiązania informatyczne wspierają szybko rozwijające się firmy w całej Polsce. Widzimy, jak nasza codzienna praca przekłada się na konkretne efekty biznesowe.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Lubimy uczyć się nowych rzeczy

Rozwój jest dla nas bardzo ważny - to dzięki zdobywaniu nowych kompetencji i doskonaleniu tych, które już mamy, czujemy, że "nie stoimy w miejscu". Skupiamy się zarówno na poszerzeniu naszych umiejętności technicznych, biznesowych jak i tzw. “miękkich”. Wybór ścieżek, które temu służą jest u nas bardzo duży - organizujemy cykle szkoleniowe (w ostatnim czasie: m.in. SCRUM/Agile, komunikacja NVC), uczestniczymy w konferencjach, warsztatach i szkoleniach oraz regularnie zaopatrujemy naszą firmową biblioteczkę w nowości książkowe. Mamy także możliwość nauki języka angielskiego - lekcje odbywają się w biurze i są w pełni bezpłatne dla uczestników.

Dbamy o wdrożenie nowej osoby do pracy

Każda z nowo zatrudnionych osób współpracuje w pierwszym okresie z dedykowanym opiekunem. Dla nowych osób szykujemy indywidualny plan wdrożenia oraz pakiet szkoleń, które pozwalają rozwinąć odpowiednie umiejętności i przygotować do samodzielnego realizowania zadań. Wymieniamy się regularnie informacjami o postępach podczas całego okresu wdrożenia.

Świętujemy wspólnie ważne wydarzenia

W ostatnich latach mamy wiele okazji do wspólnego świętowania - celebrujemy nasze mniejsze i większe sukcesy, cieszymy się z wyróżnień, nagród i doceniamy wkład całego Zespołu Sente w ich osiąganie. 2020 rok  był dla nas wyjątkowy, gdyż Sente obchodziło 20 urodziny :)

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Mamy w naszym gronie wielu znakomitych specjalistów, którzy chcą i potrafią dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Na co dzień chętnie uczymy się od doświadczonych kolegów i koleżanek z pracy. Organizujemy bezpłatne warsztaty dla studentów i absolwentów, podczas których opowiadamy o najlepszych praktykach programistycznych i pokazujemy, jak przełożyć teorię na praktykę biznesową.

Stos technologiczny

SQLC#.NETFirebirdPHPJavascript