Sente S.A.

Sente S.A.

2 lokalizacje
+ 200

Firma

Cześć, tutaj ekipa BohatERPów i BohatERPek!

Jesteśmy polską firmą tworzącą dedykowane, dostosowane do unikalnych potrzeb biznesowych systemy ERP dla naszych Klientów. Posiadamy swój autorski produkt Teneum, a przez ponad 20 lat zdobyliśmy doświadczenie między innymi z branży produkcyjnej, eCommerce i retail.

Jeśli zależy Ci na pracy w miejscu, w którym Twój głos ma znaczenie i chcesz mieć realny wpływ na rozwiązania dla naszych Klientów – dołącz do BohatERPów i BohatERPek Sente!🔥 

CO NAS WYRÓŻNIA?

PARTNERSTWO

Dbamy o partnerskie relacje, zarówno w firmie, w zespole, jak i we współpracy z Klientami. Pomagamy sobie nawzajem i wspieramy się w realizacji celów. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i zasobami, aby wspólnymi siłami efektywniej realizować projekty czy radzić sobie z wyzwaniami. 

ZAANGAŻOWANIE

Każdy z nas ma możliwość zaangażować się w różne działania ogólnofirmowe. Te, w których widzimy potencjał na poprawę sposobu funkcjonowania lub rozwój organizacji, chętnie wspieramy i realizujemy. W pełni angażujemy się w zadania i projekty, za które jesteśmy odpowiedzialni. Lubimy stawiać sobie ambitne cele i angażujemy się w pomoc zawsze wtedy, kiedy pojawi się taka potrzeba. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jako #BohatERPowie czujemy się współodpowiedzialni za sukces naszego zespołu, całej firmy, jak i powodzenie projektów realizowanych dla Klientów. Dotrzymujemy słowa i obietnic, a jeśli napotkamy trudności w realizacji tasków, to szybko informujemy o tym fakcie i proponujemy inne rozwiązanie. W takich sytuacjach wspólnie zastanawiamy się nad możliwymi opcjami i bierzemy odpowiedzialność za znalezienie rozwiązania. 

SZACUNEK

#LudzieSente darzą się wzajemnym szacunkiem. W codziennej współpracy kierujemy się empatią i staramy się znaleźć nić porozumienia ze wszystkimi, nawet jeśli różnimy się poglądami, podejściem czy doświadczeniem. W pracy możemy być sobą i zachowywać się naturalnie, jednocześnie szanując granice innych osób. Jesteśmy otwarci na różnorodność, tolerancyjni i widzimy ogromną wartość w tym, że każdy z nas jest inny. 

ODWAGA

Wybieramy #SenteWay, czyli mamy odwagę podążać własną ścieżką, myśleć nieszablonowo, podejmować trudne decyzje oraz kwestionować status quo. Nie boimy się szukać niestandardowych rozwiązań – eksperymentujemy i podejmujemy ryzyko, dzięki czemu rozwiązujemy nawet najtrudniejsze problemy. Jesteśmy otwarci na zmiany i nie boimy się popełniać błędów. 

Stos technologiczny

SQLC#.NETFirebirdPHPReactGit

Opinie o Sente S.A. (0)