Pragmatic Coders

  • https://kariera.pragmaticcoders.com/
  • HR: Tak
  • Liczba pracowników: > 70
  • Kapitał: polski
  • Aleja 29 Listopada 20, Kraków
  • ul. Krucza 50, Warszawa

Umiejętności techniczne cenione u nas

O nas

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy uwielbiają stawiać czoła technologicznym wyzwaniom. Występujemy w roli partnerów dla naszych klientów. Pomagamy im budować produkty, które są ciekawe od strony biznesowej oraz technologicznej.


𝗪𝗲 𝗮𝗿𝗲 𝗣𝗥𝗔𝗚𝗠𝗔𝗧𝗜𝗖

Podczas współpracy pamiętamy, że najważniejsza dla naszych partnerów jest wartość biznesowa. Nie tworzymy produktów tylko dla przyjemności lub by wyznaczać trendy w świecie nowych technologii. Przede wszystkim dostarczamy realność wartość biznesową. Czyli mieszankę pięknego designu, działających rozwiązań i produktu, który przynosi zysk.


𝗪𝗲 𝗮𝗿𝗲 𝗧𝗘𝗔𝗠-𝗣𝗟𝗔𝗬𝗘𝗥𝗦

Nasza eksperckość oraz doświadczenie pochodzą z wiedzy i umiejętności naszych ludzi. Wiemy, jak tworzyć dobrą przestrzeń do współpracy dla osób o różnych kompetencjach i zainteresowaniach, dzięki czemu tworzymy niezawodny zespół, który nie boi się żadnych wyzwań.


𝗪𝗲 𝗧𝗔𝗞𝗘 𝗢𝗪𝗡𝗘𝗥𝗦𝗛𝗜𝗣

Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze obietnice, gdyż jesteśmy pewni naszej ekspertyzy i wartości jakie dostarczamy. Działania mówią więcej niż słowa, a nasze case studies pokazują, co jesteśmy w stanie osiągnąć.


𝗪𝗲 𝗮𝗿𝗲 𝗣𝗔𝗥𝗧𝗡𝗘𝗥𝗦

Szukamy partnerów, a nie klientów. Nie jesteśmy zwykłym dostawcą software'u. Chcemy od samego początku pomagać w tworzeniu oraz realizacji wizji produktu, by dostarczyć jak największą wartość biznesową.


𝗪𝗲 𝗗𝗘𝗦𝗜𝗥𝗘 𝗧𝗢 𝗚𝗥𝗢𝗪

Jesteśmy skupieni na celach i dostarczeniu wartości. W trakcie pracy nad nimi uczymy się i rozwijamy. Nigdy nie usłyszysz z naszych ust, że w danym temacie wiemy już wszystko. Zawsze widzimy obszar do udoskonalenia.


Obejrzyj video, w którym możesz usłyszeć o zaletach pracy w Pragmatic Coders!

Przy okazji możesz zobaczyć jak wygląda nasze krakowskie biuro.

𝗢𝗯𝗲𝗷𝗿𝘇𝘆 𝘃𝗶𝗱𝗲𝗼❗ 👉 https://youtu.be/EhIcHKOqNzk 

Rekrutujemy

Brak ofert
Oferty pracy od innych pracodawców
Zobacz też inne firmy