Pragmatic Coders

Pragmatic Coders

2 lokalizacje
> 70

Firma

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy uwielbiają stawiać czoła technologicznym wyzwaniom. Występujemy w roli partnerów dla naszych klientów. Pomagamy im budować produkty, które są ciekawe od strony biznesowej oraz technologicznej.

?? ??? ?????????

Podczas współpracy pamiętamy, że najważniejsza dla naszych partnerów jest wartość biznesowa. Nie tworzymy produktów tylko dla przyjemności lub by wyznaczać trendy w świecie nowych technologii. Przede wszystkim dostarczamy realność wartość biznesową. Czyli mieszankę pięknego designu, działających rozwiązań i produktu, który przynosi zysk.

?? ??? ????-???????

Nasza eksperckość oraz doświadczenie pochodzą z wiedzy i umiejętności naszych ludzi. Wiemy, jak tworzyć dobrą przestrzeń do współpracy dla osób o różnych kompetencjach i zainteresowaniach, dzięki czemu tworzymy niezawodny zespół, który nie boi się żadnych wyzwań.

?? ???? ?????????

Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze obietnice, gdyż jesteśmy pewni naszej ekspertyzy i wartości jakie dostarczamy. Działania mówią więcej niż słowa, a nasze case studies pokazują, co jesteśmy w stanie osiągnąć.

?? ??? ????????

Szukamy partnerów, a nie klientów. Nie jesteśmy zwykłym dostawcą software'u. Chcemy od samego początku pomagać w tworzeniu oraz realizacji wizji produktu, by dostarczyć jak największą wartość biznesową.

?? ?????? ?? ????

Jesteśmy skupieni na celach i dostarczeniu wartości. W trakcie pracy nad nimi uczymy się i rozwijamy. Nigdy nie usłyszysz z naszych ust, że w danym temacie wiemy już wszystko. Zawsze widzimy obszar do udoskonalenia.

Obejrzyj video, w którym możesz usłyszeć o zaletach pracy w Pragmatic Coders!

Przy okazji możesz zobaczyć jak wygląda nasze krakowskie biuro.

??????? ?????❗ ? https://youtu.be/EhIcHKOqNzk 

Stos technologiczny

JavaNodeJSSolidityBlockchainEthereumAWSAngularC#.NET CoreReactJS

Opinie o Pragmatic Coders (0)