SID Sp. z o.o.

SID Sp. z o.o.

Warszawa
100

Firma

Jesteśmy wiodącą firmą konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych, usług integracyjnych oraz doradczych.
Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2007 roku. Bierzemy udział w największych projektach wdrożeniowych systemu SAP w Polsce. Jesteśmy partnerem SAP, Huawei , IBM, SUSE i Oracle.

Jako jedna z 9 organizacji na całym świecie uzyskaliśmy status globalnego Platynowego Partnera SAP.
Stanowi to potwierdzenie w zakresie kompetencji i skuteczności w realizacji wdrożeń innowacyjnych technologii informatycznych w sektorze średnich i dużych przedsiębiorstw.

Budujemy trwałe relacje partnerskie oparte na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa Klientów. Szeroka wiedza produktowa konsultantów i wysokie standardy pracy zostały potwierdzone szeregiem certyfikatów i wyróżnień. Nasze wieloletnie doświadczenie we współpracy z organizacjami z różnych branż, pozwala nam podejmować wyzwania związane z realizacją złożonych projektów informatycznych.

Realizujemy kompleksowe projekty wdrożeniowe aplikacji wspierających biznes, takich jak: ERP, HCM, CRM, eCommerce czy SCM. Budujemy platformy analityczne działające w czasie rzeczywistym na bazie technologii in-memory. Prowadzimy projekty integracyjne, wdrażamy rozwiązania działające w chmurze, świadczymy usługi wsparcia serwisowego i utrzymania systemów. W naszej ofercie są aplikacje mobilne, a także autorskie rozwiązania wspierające specyficzne potrzeby Klientów oparte na technologii czołowych dostawców takich jak: SAP, Oracle, IBM, Microsoft czy Huawei.

Pod wszystkie rozwiązania dostarczamy infrastrukturę IT.

Stos technologiczny

SAPABAPJAVABASIS

Opinie o SID Sp. z o.o. (0)