BlueSoft

BlueSoft

6 lokalizacji
1000+

Firma

Wypłyń z nami na bezkresne morze możliwości IT!

BlueSoft działa na rynku równe 20 lat. Pracuje u nas niemal 1000 wykwalifikowanych ekspertów – deweloperów, analityków, project managerów etc. 

Znamy ponad 200 najnowszych technologii, które wykorzystujemy do pracy przy projektach dla liderów branż, m.in. z bankowości, retailu, telekomunikacji, sektora publicznego czy logistyki i transportu. Pracujemy z ponad 200 firmami w Polsce, Europie i USA, takimi jak Grupa Raiffeisen, Orange czy DPD. 

W 2022 zostaliśmy Partnerem Roku Microsoft Azure oraz otrzymaliśmy tytuł najbardziej efektywnej firmy IT w rankingu IT@Bank.

Jak pracujemy i w co wierzymy?

Jesteśmy ekspertami

Jesteśmy inżynierami z pasji i z wyboru. Chętnie dzielimy się wiedzą ze swoimi kolegami z krótszym stażem – od lat organizujemy szkółki, do których zapraszamy adeptów. 

Jesteśmy elastyczni

Swobodnie dobieramy metody, narzędzia, technologie i sposób realizacji zadań i celów. Dostosowujemy się do okoliczności, a nie do sztywnych zasad, procedur i schematów. Jesteśmy zwinni. Sami decydujemy o tym skąd pracujemy: z biura, z domu czy hybrydowo. W BlueSoft mamy przestrzeń do rozwoju swoich kompetencji w różnych obszarach i do zmiany ścieżki kariery.

Współpracujemy, ufając sobie wzajemnie

Stawiamy na połączenie wiedzy i talentów każdego z nas, a fundamentem takiego podejścia jest wzajemne zaufanie. Dzięki zaufaniu managerów i klientów realizujemy nawet najbardziej wymagające cele.

Jesteśmy odpowiedzialni

W BlueSoft tworzymy środowisko, w którym każdy może wykazać inicjatywę, zaproponować własne rozwiązanie i wziąć za nie pełną odpowiedzialność. Dotrzymujemy słowa i nie składamy deklaracji bez pokrycia, ponosząc wszelkie konsekwencje naszych działań.

Dołącz do nas i daj sobie szansę na rozwój! #JoinBlueSoft

Stos technologiczny

AzureJavaSpringHibernateJSSAngularReactTypeScriptHTMLCSSPHPPythonGo.NET Core.NET FrameworkTerraformAnsibleGroovyVBASparkSQLjsonXMLSwiftLK (ElasticSearch, Logstash, Kibana)FluentDFluentBitFilebitGrafanaVaultDockerGitlabGitHubJenkinsGitlabCIGitHub ActionsArgoCDArgoWorkflowTektonKafkaPulsarHazelcastKongMSSQLMySQLSQL ServerPostreSQLMongoDBHiveHadoopRedisJIRAConfluencePowerBITableauSeleniumPostmanRabbitMQAWSAlibaba CloudAndroidLinuxKubernetesOpenShiftBluePrismAnypointMuleSoftWebMethodsWSO2GCPOracle Data IntegratorOracle Service BusOracle Warehouse BuilderMagentoiOSCamunda

Opinie o BlueSoft (0)