Tpay

Tpay

Poznań
126

Firma

Zapewne znasz nas od dawna! Jeśli zamawiasz jedzenie czy kupujesz bilety online, prawdopodobnie korzystasz z rozwiązań Tpay. Wśród naszych klientów znaleźć można takie marki jak Biedronka, MediaExpert, Kubota, PZU, Fortuna, GLS.

Tpay to operator płatności dla e-commerce i usług online! Jesteśmy marką Krajowego Integratora Płatności S.A. z polskim kapitałem, która od ponad 12 lat ułatwia użytkownikom zakupy w sieci. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji u ponad 40 tys. sprzedawców za pośrednictwem BLIK, Google Pay i innych popularnych metod płatności, by upraszczać zakupy w sieci do minimum.

A zaczęło się tak:
Na obozie integracyjnym spotykają się przyszli studenci Politechniki Poznańskiej - Paweł Działak i Jarek Gorwin. Nie tylko dobrze się dogadują, ale także mieszkają kilka ulic od siebie i mają wspólny cel: praca nad własną marką. Lepiej działać, niż marzyć, więc bardzo szybko przechodzą do konkretów… Fintech był wtedy młodą branżą, wyzwanie było naprawdę niemałe.
Czy wiesz, że pierwszych klientów Paweł i Jarek obsługiwali, siedząc w ostatnich rzędach na wykładach?

Nie zatrzymujemy się:

Ostatnie lata w Tpay to czas intensywnego rozwoju. Nasze zespoły rosną w siłę, na pokładzie jest już ponad 120 osób, a biuro znajduje się w nowoczesnej Andersii na 17 piętrze. Z takiej wysokości mamy zdecydowanie dobry widok na przyszłość!

Technologie:

Wdrażamy najpopularniejsze metody płatności na stronach sklepów i usług z różnorodnych branż. Tworzymy także innowacyjne rozwiązania, które wspierają rozwój e-commerce.
Zespół IT w Tpay to specjaliści w swojej dziedzinie. U nas pracuje się z nowoczesnymi technologiami, z poczuciem humoru i świadomością, że ma się wpływ na realizowane projekty.

Ale przede wszystkim:

Tpay to miejsce, do którego chce się wracać po weekendzie. Nasza receptura obejmuje dwa składniki: innowacyjną branżę IT oraz tylko pozornie sztywne Finanse. Do tego dochodzi zespół po prostu fajnych ludzi. To oni wszystko zgrabnie ze sobą mieszają i czynią Tpay miejscem wyjątkowym.

A po godzinach:

Dbamy o work-life balance!
Imprezy integracyjne, wspólne wypady na kajaki, udział w Poland Business Run, środowe śniadania, konkursy z nagrodami...
Nie samą pracą człowiek żyje ;)

Stos technologiczny

PHPSymfonyDockerRabbitRedisKafkaJavaReact

Opinie o Tpay (0)

Tpay / Blog Readme