Boat.Systems Sp. z o.o.

Łódź
13

Firma

Jesteśmy zgraną załogą specjalistów, którzy codziennie pokonują oceany technologii, projektując i budując różnorodne systemy IT. W Boat.Systems skupiamy się na zapewnieniu wysokiej dostępności i ochronie danych oraz wsparciu naszych Klientów na każdym etapie współpracy. 

✅ Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb biznesu: przeprowadzamy audyty i konsultacje, dostarczamy i wdrażamy szczegółowo wypracowane rozwiązania oraz monitorujemy stabilność działania infrastruktury. 

✅ Backup, storage, wirtualizacja, komunikacja sieciowa, monitoring – to obszary, w których posiadamy kompetencje potwierdzone referencjami i certyfikatami. 

✅ Dzięki bogatym doświadczeniom potrafimy ocenić skalę i złożoność projektu. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy z Klientem o możliwych rozwiązaniach, skupiając się na oczekiwanej funkcjonalności, jakości oraz przewidywanych kosztach. Przedstawiamy wady i zalety zaproponowanych opcji, uwzględniając specyfikę branży, posiadaną infrastrukturę, perspektywę rozwoju biznesu. Zawsze nawigujemy naszych Partnerów, by bezpiecznie dotarli do celu, czyli podjęli przemyślane decyzje i budowali bezpieczne IT.

✅ Swoje usługi kierujemy do średnich i dużych przedsiębiorstw z całej Polski, zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego. Wśród naszych Klientów znajdują się liderzy z branż: motoryzacyjnej, spożywczej, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej czy energetycznej. 

✅ Posiadamy i dystrybuujemy także własny produkt – Boat.Alert, który został stworzony z myślą o zapewnieniu całodobowego monitorowania systemu informatycznego. Boat.Alert działa jako rozwiązanie chmurowe. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do portalu i poprzez stronę www może przeglądać bieżące statystyki oraz analizować utylizację zasobów w okresach od kilku godzin nawet do kilku lat. Stworzona platforma jest skalowalna, pozwala na monitorowanie i raportowanie zarówno małych rozwiązań jak i dużych wdrożeń rozproszonych geograficznie. 

Opinie o Boat.Systems Sp. z o.o. (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny