Boat.Systems

Boat.Systems

Łódź
13

Firma

Jesteśmy integratorem IT. Codziennie pokonujemy oceany technologii, projektując i budując różnorodne systemy IT. Mamy za sobą dziesiątki zrealizowanych projektów – audytów IT, konsultacji IT, modernizacji technologicznych i licencyjnych, migracji oraz wdrożeń – wykonanych dla kluczowych przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Od wielu lat rozwijamy swoje umiejętności w obszarze bezpieczeństwa, archiwizacji i odtwarzania danych oraz wirtualizacji środowisk informatycznych.

Backup, serwery, storage, komunikacja sieciowa, monitoring, cyberbezpieczeństwo, rozwiązania chmurowe (cloud) – to obszary, w których posiadamy kompetencje potwierdzone referencjami i certyfikatami. 

Swoje usługi kierujemy do średnich i dużych przedsiębiorstw z całej Polski, zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego. Wśród naszych Klientów znajdują się liderzy z branż: motoryzacyjnej, spożywczej, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej czy energetycznej.

Posiadamy i dystrybuujemy także własny produkt – Boat.Alert, który został stworzony z myślą o zapewnieniu całodobowego monitorowania systemu informatycznego.

Stos technologiczny

Opinie o Boat.Systems (0)