POSTDATA S.A.

POSTDATA S.A.

5 lokalizacji

Firma

POSTDATA S.A.

Dostarczamy i utrzymujemy dedykowane oprogramowanie, realizując projekty z wykorzystaniem sprawdzonych technologii. Codziennie ponad 30 000 Użytkowników korzysta z naszych rozwiązań.

Co robimy?

Od ponad 25 lat tworzymy zaawansowane oprogramowanie dla największego operatora pocztowego w Polsce. Specjalizujemy się w sektorach odpowiedzialnym za sprzedaż, logistykę i rozliczenia oraz wszelkie procesy biznesowe z nimi związane.

Nasze wartości

Tworzymy zgrany Zespół, oparty na trzech wartościach: odpowiedzialności, współpracy i rozwoju. Każdego dnia tworzymy rozwiązania dla biznesu rozwijając nasze produkty, dbając o ich funkcjonalność użytkową, niezawodność i wysoką dostępność.

Jak pracujemy?

Pracujemy w zwinnych zespołach, wśród otwartych, zaangażowanych i komunikatywnych ludzi – tworząc w ten sposób optymalne środowisko pracy. Na bieżąco weryfikujemy potrzeby rozwojowe naszych Pracowników – stwarzając przestrzeń do rozwoju osobistego w różnych obszarach zawodowych. Gwarantujemy, że praca u nas stanie się Twoją pasją i sprawi Ci niesamowitą frajdę.

Stos technologiczny

JIRASQLiteASP.NETMicrosoftSQLAngularC#.NET FrameworkHTML5JavaScriptNode.jsDevOpsGitMicrosoftAzureSeleniumIndigo StudioJenkinsWPF

Opinie o POSTDATA S.A. (0)