Multiplay

Multiplay

Knurów
150

Firma

Grupa Multiplay to operator telekomunikacyjny świadczący usługi w technologii światłowodowej.

Firma prowadzi szerokie działania na terenie województw: śląskiego i opolskiego. Nasza długofalowa strategia zakłada dalsze poszerzanie zasięgu Multiplay poprzez budowę sieci światłowodowych , a nasz główny cel to oferowanie najwyższej jakości usług i produktów.

Jako firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku oferujemy idealne połączenie profitów i korzyści zawodowych. Jesteśmy firmą która nie boi się nowych technologii. Chętnie sięgamy po nowinki sprzętowe czy najnowsze programy i rozwiązania IT. 

Praca w zespole ambitnych i pełnych entuzjazmu ludzi - to główny cel naszej firmy. Pracując dla nas, stajesz się częścią naszej troskliwej atmosfery, co prowadzi do niezrównanego poziomu satysfakcji z wykonywanej pracy. Proponujemy stabilizację, bezpieczeństwo zatrudnienia i równe traktowanie.

Szybko dostosowujemy się do zmian i polegamy na otwartym dialogu, jednocześnie zapewniając ciekawe wyzwania.

Oferujemy naszym pracownikom pakiet benefitów tj: prywatną opiekę medyczna, możliwość przystąpienia do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego. Mamy niesamowite zniżki na abonamenty Internetu, telewizji i telefonu. 

Przede wszystkim wierzymy w zespół stawiając na integrację pracowników: więc bądź ostrożny, ponieważ możesz zostać nagrodzony fajnymi znajomymi, jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć!

Stos technologiczny

linuxopen stackcephgitmysqlansiblehtml5css3rest apies6figmasketchphplaravelvuegitlabdockerredistypescriptaws

Opinie o Multiplay (0)