Rubix Application Centre

Rubix Application Centre

2 lokalizacje
59

Firma

O nas

Nasz team to kilkadziesiąt osób, pomagających Grupie RUBIX w prawidłowym funkcjonowaniu na styku świata IT i przemysłu. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań z obszaru nowych technologii. Mamy swój udział w sprawnym i efektywnym funkcjonowaniu fabryk w całej Europie. Tworzone przez nas aplikacje i systemy ułatwiają, przyspieszają i zwiększają produktywność. 
Misja Grupy Rubix to “Keeping the wheels of industry turning”.

Szklany sufit na ścieżce rozwoju? To nie u nas.

Środowisko pracy i polityka firmy sprzyjają rozwojowi osobistemu, łącząc cechy korporacji z rodzinną atmosferą.

·       Czujesz się w czymś dobrze? Daj znać, na pewno znajdzie się miejsce dla Ciebie.

·       Chcesz się przebranżowić? Nie ma sprawy, zawsze jest na to przestrzeń.

·       Chcesz zmienić technologię, ale nie jesteś pewien? Powiedz „sprawdzam!” - wskocz na jakiś czas do innego zespołu, sprawdź się i daj znać, jak się tam czujesz.

·       Znalazłeś fajne szkolenie, w którym chcesz wziąć udział? Nie ma problemu.

·       Jesteś świeży w IT, nie wiesz, czy się odnajdziesz lub w którą stronę iść? Pomożemy Ci wzrosnąć i dokonać dobrego dla Ciebie wyboru.

Wszystkie nasze zespoły są otwarte na innowacje i pomysły wprowadzane przez wszystkich członków załogi, niezależnie od stażu i doświadczenia.

Jak się u nas pracuje?

·         Pracujemy zdalnie, z każdego miejsca z dostępem do sieci.

·         Współpracujemy w małych, wyspecjalizowanych zespołach życzliwych ludzi, dbając o funkcjonalność i jakość tworzonych przez nas rozwiązań.

·         Składamy się z interdyscyplinarnych zespołów: I/O, QA, MDM, ESB, Data Teams, .NET, Search, Service Delivery, Pricing, Digital Marketing, BI, Software Development.

·         Nieustannie rozwijamy się, nie tylko rozbudowując zespoły, ale też biorąc udział w licznych dedykowanych szkoleniach.

Dzień w firmie

·         Dzień w firmie to zdalne spotkania z teamem najbliższych współpracowników i realizacja bieżących zadań.

·         Wpadamy do biura raz na miesiąc (na dzień, dwa, góra trzy) - z chęci, a nie przymusu. Śpimy w wysokiej klasy hotelu blisko biura. W samym biurze (dużym i wygodnym) wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami. W ciągu pracy demokratycznie wybieramy co firma stawia na lunch.

·         Gdy jesteśmy w biurze > 1 dzień w miesiącu, to głównie dlatego, że lubimy spędzać razem czas. Tych kilka dni bardzo pomaga w integracji zespołu – analogicznie, tylko dla chętnych. Oczywiście z pełnym poszanowaniem intro- i ekstrawertycznych preferencji osobistych.

NIe może oczywiście zabraknąć wszystkich znanych i lubianych benefitów z naszego świata IT:

·       Lekcje angielskiego w godzinach pracy, oczywiście na koszt firmy

·       Prywatna opieka zdrowotna

·       Ubezpieczenie na życie

·       Dofinansowanie do karty MultiSport

·       Dofinansowanie do kursów i szkoleń

Branża 

·       Informatyka/Programowanie 

·       Internet/E-Commerce 

Fakty

Jesteśmy zespołem IT grupy RUBIX – największego w Europie dostawcy produktów i usług w zakresie konserwacji, napraw i remontów (MRO), z obrotami sięgającymi €2,4 mld w 2020 r. 

Co nas wyróżnia?

8000+ pracowników w Grupie

750+ oddziałów w Europie

22 kraje

Jak zatrudniamy 

·       umowa o pracę 

·       kontrakt B2B 

Stos technologiczny

Java.NETPHPTypeScript / JavaScriptAngularPostgreSQLMS SQLAzure DevOpsJenkinsBitbucketDockerKubernetesLinuxWindowsSeleniumJmeterPytestTestRailPowerBIPower AutomateFortiGateAzure

Opinie o Rubix Application Centre (0)