Elitmind

Elitmind

Warszawa
20

Firma

Aby rozwijać swoje umiejętności konsultant IT potrzebuje innowacyjnych projektów technologicznych oraz inspirującego środowiska pracy. U nas znajdziesz to wszystko.

W Elitmind tworzymy i wdrażamy rozwiązania, które zmieniają oblicze biznesu. Specjalizujemy się w konsultingu IT, a w szczególności w usługach Business Intelligence, zaawansowanej analityce, oraz zarządzaniu danymi  związanymi z platformą SQL Server. Naszym celem jest budowanie nowoczesnych rozwiązań dla klientów na podstawie informacji drzemiących w danych.

KOGO SZUKAMY?

Do naszego biura w Warszawie szukamy specjalistów z otwartą głową i analitycznym umysłem. Osób z inicjatywą i niespożytą energią, które pomogą poskramiać nam dane i przekuwać je w najlepsze rozwiązania biznesowe. Ludzi pozytywnych, ceniących pracę w niekorporacyjnym, inspirującym środowisku, w którym każdego dnia można uczyć się czegoś nowego i mieć faktyczny wpływ na kształtowanie firmy. Pasjonatów analizy danych i nowoczesnych technologii, dla których konsulting IT to coś więcej niż zwykła analiza danych. Umiejących przewidywać trendy, dostrzegać zależności i proponować rozwiązania, które przynoszą klientom rzeczywiste korzyści. 

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

Business Intelligence to zróżnicowana i dynamiczna branża, w której każdego dnia uczysz się czegoś nowego. Do twoich zadań będzie należeć budowa rozwiązań analitycznych w oparciu o najlepsze praktyki i najnowsze rozwiązania Microsoft (w architekturze on-premise i w chmurze). Eksploracja i analiza danych oraz development i utrzymanie architektury IT we współpracy z Architektami i Analitykami Biznesowymi. A także tworzenie baz danych, hurtowni i opracowywanie raportów analitycznych oraz ich wizualizacje. Wszystko po to, by zapewnić konkretne korzyści biznesowe dla naszych klientów. 

Stos technologiczny

business intelligenceMS SQL ServerMicrosoft AzureSharepointSSISTabularOLAPPower BI

Opinie o Elitmind (0)