Blurify

Blurify

1.3 (1 reviews)

Wrocław
+50

Firma

Jako zespół ekspertów, budujemy skalowalne, bezpieczne i profesjonalne produkty cyfrowe dla liderów rynków na całym świecie. Specjalizujemy się również w prowadzeniu autorskich warsztatów produktowych łącząc najskuteczniejsze techniki analizy aplikacji (takie jak Event Storming, Design Sprint czy Product Discovery). 🚀

Od 2015 wykorzystujemy nasze szerokie kompetencje do projektowania, tworzenia oraz rozwoju aplikacji webowych i mobilnych przy pomocy sprawdzonych technologii (React, React Native, Vue.js, Node.js, PHP, AWS). W naszej pracy kierujemy się wartościami, które wypracowaliśmy na przestrzeni ostatnich lat. Naszym wyróżnikiem jest partnerskie podejście do współpracy z klientami i przemyślany proces tworzenia oprogramowania. Stawiamy na dogłębne poznanie potrzeb i zapewniamy wsparcie od A do Z na każdym etapie projektu. Nie boimy się mówić o trudnościach i wyzwaniach. Zawsze działamy z myślą o długoterminowych relacjach, opartych na bezpośredniej komunikacji, wzajemnym zaufaniu i szczerości. 

Zrealizowaliśmy już ponad 45 projektów na 10 różnych rynkach. Przeprowadziliśmy ponad 100 godzin warsztatów produktowych dla klientów. Mieliśmy okazję współpracować ze znanymi markami zarówno w Polsce jak i zagranicą, w tym m.in. Jutrzenka, WSiP, Eurotax, Wago, Vorwerk, Workwise. 

Stos technologiczny

ReactReact NativeVue.jsNode.jsPHPAWS

Opinie o Blurify (0)