Baselinker

Baselinker

Wrocław
80

Firma

BaseLinker to dynamicznie rozwijający się startup z siedzibą we Wrocławiu. Tworzymy i utrzymujemy aplikacje SaaS dla e-commerce. Z naszego produktu korzysta codziennie ponad 18 000 firm. Jesteśmy na bardzo ciekawym etapie rozwoju. Działamy na kilku rynkach i idziemy po więcej :)

Nasz Zespół tworzą osoby na stanowiskach programistycznych, suportowych i operacyjnych. Programiści zajmują się pisaniem kodu, integracją i rozwojem nowych funkcji systemu.. Support to zespół, który na co dzień wspiera naszych klientów w korzystaniu z BaseLinker. Ponadto mamy osoby odpowiedzialne za marketing, HR, finanse, prawo i wsparcie sprzedaży.
Jesteśmy ambitnymi, a jednocześnie niefrasobliwymi ludźmi. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas zaangażowanie i dbałość o szczegóły. Do wszystkiego podchodzimy z dystansem i odrobiną humoru. Chcemy razem tworzyć fajne rzeczy, wspierać i rozwijać się.
Rozwijamy się międzynarodowo, nasze Zespoły pracują w Polsce, Czechach, Rumunii i Brazylii. Pracujemy w pełni zdalnie - od czasu do czasu integrujemy się we wrocławskim biurze, aby się lepiej poznać. Tworzymy kulturę startupową i nie chcemy jej zmieniać – z tym wiążą się nasze wartości.

Stos technologiczny

PHP,JavaScript,jQuery,MySQL

Opinie o Baselinker (0)