Billennium

Billennium

10 lokalizacji
1700

Firma

IT dla ludzi. Ludzie dla IT.

Billennium to polska firma, działająca na rynku globalnym, która od 2003 roku rozwija innowacyjne usługi i produkty IT oraz oferuje outsourcing IT dla klientów biznesowych z całego świata. Zatrudniamy ponad 1700 specjalistów w Polsce, Niemczech, Indiach, Malezji i Kanadzie. 
 
Tworzymy innowacyjne rozwiązania informatyczne, które przynoszą korzyść zarówno naszym klientom, jak i wszystkim użytkownikom. Wykorzystywanie zaawansowanych technologii IT w celu poprawy jakości życia i funkcjonowania na co dzień to nasz nadrzędny cel, do którego stale dążymy. Wyróżniamy się podejściem paperless, dlatego nie tylko optymalizujemy procesy biznesowe, ale też przyczyniamy się do ograniczenia zużycia papieru w organizacji. 

Mamy doświadczenie w zarządzaniu różnymi obszarami wiedzy IT dla międzynarodowych korporacji. Działamy w modelu follow-the-sun (24/7/365), dzięki czemu nasz zespół specjalistów działający w różnych strefach czasowych oferuje pełne wsparcie 24 godziny na dobę.  

Billennium zostało wyróżnione tytułem Partnera Roku 2021 Microsoft (Microsoft Country Partner of the Year). Jesteśmy także oficjalnymi partnerami technologicznymi: Google, AWS, PEGA, SAP, Salesforce, Mulesoft, i Tableau.

Znaleźliśmy się wśród najlepszych pracodawców w Polsce, otrzymując certyfikat Great Place to Work. 

Stos technologiczny

C#SQLJavascriptSharePointTIBCOAzureSalesforceBig DataXamarinPythonPHPT-SQL.NETPegaRPAServiceNowTableauPowerBISpotfireSSRSSAP BSAP CLMMS SQL ServerOracle DBAndroidiOSWebMethodsAWSMulesoftHadoopSolr/SparkObjective-CPL SQLAgileScrumPRINCE2PMIP3O

Opinie o Billennium (0)

Billennium / Blog Readme