From Poland With Dev

From Poland With Dev

2 lokalizacje
50

Firma

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. 

Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - to klient szuka nas, a nie odwrotnie. Dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą - działamy jako “team extension”, będąc pełnoprawnymi członkami projektów. Nierzadko pełnimy kluczowe role projektowe, a nasze relacje są prawdziwie partnerskie. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój.

Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy. Naprawdę wierzymy, że najważniejsi są ludzie i zdrowe relacje, a work-life balance to klucz do satysfakcji z pracy. Dlatego nawet w naszych startupach nie ma nadgodzin, dbamy o relacje zespołowe i minimalizujemy niepotrzebny stres do zera. W wielu projektach możemy zaoferować także budżet na spersonalizowany sprzęt do pracy oraz elastyczne warunki pracy.

Stos technologiczny

JavaScriptReact.sNode.jsReact NativeGolang.NETWordpressPHPPythonShopifyMachine LearningJavaSpringElasticSearchMS SQLC#C++SQLCSSTypeScriptAngularSnowflakeComputer Vision

Opinie o From Poland With Dev (0)