Globema

  • http://www.globema.com
  • Wita Stwosza 22, Warszawa
  • Wycieczkowa 20A, Łódź

O nas

Globema to wiodący dostawca oprogramowania geoprzestrzennego oraz rozwiązań IT zarówno dla branż sieciowych (telekomunikacja, energetyka, ciepłownictwo), jak i innych (e-commerce, transport/logistyka, retail, finanse, ubezpieczenia etc). Wśród naszych klientów są takie firmy jak GE Energy, Multimedia, Innogy, E.ON, PGE, UPC, Netia, T-Mobile, ING i Bolt.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu Network Inventory, Field Service Management, aplikacjach geoprzestrzennych, rozwiązaniach w obszarze sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego oraz cyberbezpieczeństwa sieci OT/IoT.

Od lat współpracujemy z GE Energy i Google - posiadamy status Google Cloud Premier Partner, czyli najwyższe wyróżnienie partnerskie w Google. Prowadzimy wdrożenia zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami – będziesz więc miał(a) szansę pracować w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy także Centrum Badawczo-Rozwojowym i prowadzimy szereg innowacyjnych projektów (m.in. w zakresie OZE).


Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Rozwiniesz wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia i wdrażania innowacyjnych rozwiązań geoprzestrzennych w nowoczesnych technologiach.
  • Będziesz mieć możliwość doskonalenia swoich umiejętności pracy z klientami i podniesiesz poziom wiedzy biznesowej dzięki udziałowi w międzynarodowych projektach, realizowanych we współpracy z Google oraz General Electric.
  • Dołączysz do zgranego zespołu złożonego z życzliwych, otwartych ludzi, gdzie ważna jest dobra atmosfera pracy i wzajemne wsparcie – razem możemy znaleźć rozwiązanie każdego problemu!
  • Zapewniamy stabilne warunki pracy i realne możliwości rozwoju – nasi pracownicy mają możliwość brania udziału licznych kursach, certyfikacjach i poszerzania kompetencji.

Rekrutujemy

Brak ofert
Oferty pracy od innych pracodawców
Zobacz też inne firmy