Wesele z klasą - portal ślubny

Wesele z klasą - portal ślubny

Katowice
15-20

Firma

Wesele z klasą to jeden z największych w Polsce portali w branży ślubno – weselnej. Naszą misją jest skracanie dystansu między przyszłymi parami młodymi a usługodawcami weselnymi. Sprawiamy, że organizacja wesela z wyzwania przeradza się w przyjemność, a pozyskanie nowych klientów staje się łatwe jak nigdy przedtem.

Wesele z klasą to niewielka firma (ok. 20 pracowników), w której praca z pewnością jest spokojniejsza niż w korporacji, ale znacznie bardziej dynamiczna niż w większości małych przedsiębiorstw. Nasza siedziba mieści się w samym centrum Katowic, naprzeciwko Spodka, w świetnie skomunikowanym miejscu - blisko znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, dworzec kolejowy, a także autostrada i DTŚ. Rozpoczynając pracę u nas, można liczyć na bardzo przyjemny onboarding - wszyscy członkowie zespołu z chęcią pomagają nowemu pracownikowi we wdrożeniu się w obowiązki i w odnalezieniu się w nowym miejscu. 

Serwis co roku odwiedza 4 mln osób, naszą appkę zainstalowało ponad 71 tys. osób - kliknij w link o appce https://youtu.be/1JcPtPKFONs

Stos technologiczny

web: mobileweb: desktopAndroid AppsiOS Apps

Opinie o Wesele z klasą - portal ślubny (0)