Enerbit

  • https://www.enerbit.com
  • Liczba pracowników: 10+
  • ul. Czerniakowska 26b, 00-714, Warszawa

Umiejętności techniczne cenione u nas

O nas

Nasze programy pracują w największych zakładach przemysłowych w Polsce i poza jej granicami.

Monitorują i analizują ogromne zbiory danych pomiarowych wyliczając w czasie rzeczywistym efektywność produkcji i szybko wykrywając miejsca które ją ograniczają, pomagają w zarządzaniu i optymalizują proces produkcyjny, sterują jego przebiegiem, przewidują w którym miejscu instalacji przemysłowej może dojść do uszkodzenia i możliwie wcześnie ostrzegają załogę.

W codziennej pracy wykorzystujemy rzetelną wiedzę inżynierską uzupełniając ją algorytmami sztucznej inteligencji, zaawansowanej optymalizacji, wydajnego przetwarzania wielkich zbiorów danych typowych dla przemysłu i ich analizy oraz najlepszymi dostępnymi technologiami tworzenia i testowania oprogramowania.

Nie obawiamy się trudnych projektów – śmiałe, niesztampowe, nowatorskie pomysły poparte doświadczeniem interdyscyplinarnego zespołu pozwalają dostarczać je z sukcesem usuwając takie problemy naszych klientów, które często opierały się standardowym rozwiązaniom.

Z nami nie będziesz się nudził – w rok nauczysz się więcej niż w zespołach skupionych na tradycyjnych rozwiązaniach B2B. Szybko też poczujesz satysfakcję, gdy Twój kod zacznie pracować w największych zakładach przemysłowych nadzorując odpowiedzialne instalacje technologiczne.

W pracy cenimy koleżeńską atmosferę, wzajemny szacunek, wiedzę i umiejętność dzielenia się nią, swobodę i odwagę myślenia, samodzielność i odpowiedzialność.

Mimo, że firma ma już ponad 10-letnią historię, utrzymujemy atmosferę start-upu: świeże, odważne pomysły są w cenie – słuchamy ich z uwagą i rozmawiamy o nich, każdy dba o sukces produktu który współtworzy. Wspieramy się. Dołącz do nas a Twój rozwój zawodowy przyspieszy.

Rekrutujemy

Brak ofert
Oferty pracy od innych pracodawców
Zobacz też inne firmy