NOVELPAY

Warszawa

Firma

NOVELPAY - nie jesteśmy startupem, nie chcemy być korporacją. Jesteśmy softwarehousem w branży FINTECH i od blisko 10 lat tworzymy innowacyjne aplikacje w obszarze płatności elektronicznych. 

Zawsze wdrażane oprogramowanie

Nie piszemy „do szuflady”, z oprogramowania, nad którym pracujemy codziennie korzystają miliony użytkowników. 

Międzynarodowy zasięg

Pracujemy dla lokalnych i międzynarodowych klientów. Nasze biura zlokalizowane są w Polsce (centrum R&D, software house) i we Francji. Projekty realizujemy w wielu krajach europejskich, m.in.: Francji, Belgii, Szwajcarii czy Wielkiej Brytanii.

Praca z Androidem – PAX Technology

Naszym najważniejszym partnerem technologicznym jest firma PAX Technology. PAX jest najszybciej rozwijającym się producentem terminali płatniczych na świecie – ponad 45 mln terminali w 120 krajach na świecie. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem, na Polskę i inne kraje w Europie, terminali płatniczych PAX, opartych o technologię ANDROID. Dzięki tej współpracy jesteśmy liderami w zakresie rozwoju aplikacji płatniczych na platformie ANDROID na rynku polskim. 

Polski zespół R&D

Zespół developerów NOVELPAY jest największym teamem pracującym w ramach europejskiej sieci dystrybucji PAX, co oznacza realizację najciekawszych i największych projektów rozwojowych i wdrożeniowych. 

Tworzymy przyszłość FinTechu

Realizujemy ogólnoświatowe projekty, z których na co dzień korzysta kilka milionów użytkowników. Dostarczamy aplikację płatnicze dla 5-ciu największych agentów rozliczeniowych w Europie. Nasza oferta spełnia oczekiwania zarówno globalnych korporacji, jak i lokalne przedsiębiorstw.

Pracujemy dla firm z różnych branż, takich jak np. linie lotnicze, handel detaliczny, sklepy typu convenience czy sektor usługowy, ale również dla niezwykle innowacyjnych i rosnących np.: urządzenia vendingowe, autonomiczne dostawy czy sklepy bezobsługowe. W NOVELPAY masz możliwość tworzenia globalnych standardów rynku i udziału w pionierskich projektach w dynamicznie rozwijającej się branży płatności bezgotówkowych. 

Z kim będziesz pracować 

W NOVELPAY będziesz pracować z najlepszymi na rynku ekspertami, którzy na co dzień tworzą aplikacje na terminale płatnicze, oparte o najnowsze technologie, takie jak: Kotlin, RxJava czy Retrofit.

Dowiedz się więcej: https://novelpay.pl/

Stos technologiczny

JavaKotlinRetrofitRxJava 2Android SDK