Oktawave

  • http://www.oktawave.com
  • Liczba pracowników: 65
  • ul Domaniewska 44a, Warszawa

Umiejętności techniczne cenione u nas

O nas

Oktawave to zespół ekspertów chmurowych wspierających transformację cyfrową biznesu, e-commerce, instytucji publicznych i finansowych. Zapewniamy pełne wsparcie w migracji i zarządzaniu środowiskiem IT w oparciu o chmurę Oktawave, Amazon Web Services, Google Cloud Platform lub Microsoft Azure. Udostępniamy dedykowanych inżynierów i architektów, specjalizujących się we wdrażaniu oraz utrzymaniu klastrów Kubernetes w dowolnej chmurze.


Dostarczamy nowoczesne rozwiązania technologiczne, wspierające cyfrowe procesy biznesowe. Oferujemy narzędzia umożliwiające budowanie planów ciągłości działania. Wdrażamy zapasowe środowiska przetwarzania danych na wypadek awarii (Disaster Recovery Center). Specjalizujemy się w optymalizacji kosztów infrastruktury IT w chmurze, jej monitoringu i utrzymaniu.


Dysponujemy trzema centrami danych Tier 3 zlokalizowanymi na terenie Polski, w dwóch regionach dostępności (Warszawa, Kraków). Udostępniamy własną certyfikowaną platformę chmurową, zbudowaną w oparciu o najbardziej zaawansowane technologie.


Współpracujemy z zaufanymi dostawcami rozwiązań technologicznych i chmurowych – VMware, Red Hat, Microsoft, Parallels. Posiadamy certyfikaty ISO/IEC 27001:2013, 27017, 27018, CSA STAR i PCI DSS poświadczające spełnienie wymagań bezpieczeństwa na platformie Oktawave.

Rekrutujemy

Nasze oferty pracy
Oferty pracy od innych pracodawców
Zobacz też inne firmy