Randlab sp z o.o.

Randlab sp z o.o.

Nowy Sącz
30

Firma

- specjalizacje: 

Usługi programistyczne:

Tworzenie stron internetowych:dynamicznych, skalowalnych i zorientowanych na użytkownika stron internetowych i aplikacji.

Zapewniamy, że każdy projekt jest zoptymalizowany pod kątem szybkości, wydajności, SEO i skalowalności, torując w ten sposób drogę do cyfrowego sukcesu.

IoT Integrator: 

Specjalizujemy się w integracji technologii IoT z istniejącymi systemami, tworząc sieć połączonych urządzeń, które napędzają automatyzację, wydajność i wiedzę opartą na danych. Nasze usługi integracji IoT obejmują konsultacje, rozwój i wdrażanie rozwiązań IoT dostosowanych do potrzeb branży Klienta.

Niezależnie od tego, czy chodzi o inteligentne budynki czy automatykę przemysłową zapewniamy płynną, bezpieczną i skalowalną integrację IoT. 

Hardware & Embedded Systems

Integracja cyfrowych i fizycznych systemów w celu zapewnienia płynnej wydajności.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu niestandardowych rozwiązań sprzętowych, zapewniając płynną integrację z istniejącymi systemami. 

Aplikacje biznesowe: Dostosowane do potrzeb rozwiązania programowe operacje i produktywność.

Nasze usługi obejmują projektowanie i rozwój niestandardowych aplikacji biznesowych dostosowanych do usprawnienia procesów, zwiększenia produktywności i napędzania rozwój biznesu. Od systemów CRM po rozwiązania ERP i nie tylko, nasze aplikacje biznesowe są projektowane z naciskiem na użyteczność, wydajności i skalowalności, zapewniając wymierny zwrot z inwestycji.

Cloud Development: 

Wykorzystanie technologii chmury w celu zwiększenia skalowalności i wydajności.

Nasze usługi są ukierunkowane na wykorzystanie pełnego spektrum możliwości chmury w celu wspierać zwinność, skalowalność i innowacyjność. Niezależnie od tego, czy Klient przechodzi do chmury, czy optymalizuje istniejącej infrastruktury chmurowej, nasi doświadczeni eksperci ds. chmury zapewniają dopasowane rozwiązania, które są zgodne z celami biznesowymi klienta. Oferujemy kompleksowy pakiet usług w chmurze, w tym konsultacje, migrację, rozwój, i zarządzanie, zapewniając płynną, bezpieczną i transformacyjną podróż w chmurze.

Stos technologiczny

ReactjavapythonC++.net

Opinie o Randlab sp z o.o. (0)