Sygnisoft S.A.

Sygnisoft S.A.

Warszawa

Firma

Na rynku IT działamy od 2006 roku, początkowo pod jako firma e-Business Solutions Sp. z o.o., która specjalizowała się w aplikacjach dedykowanych oraz serwisach ecommercowych i platformach lojalnościowych.

W 2015 roku, wraz ze zmianą formy prawnej, powołaliśmy do życia Sygnisoft S.A., która kontynuuje działalność poprzedniej firmy, jednocześnie znacznie rozszerzając zakres świadczonych usług, kompleksowo pomagając polskim i międzynarodowym klientom rozwijać biznes.

Wierzymy, że firma to ludzie, ludzie, którzy wyznają konkretne wartości i to właśnie one tworzą Sygnisoft. Przykładamy szczególną wagę do tego, by łączyły i wzmacniały zespół. Dzięki nim łatwiej jest nam współdziałać w pełnym zaufaniu na płaszczyźnie zawodowej, często też prywatnej. Wspólne wartości, łączą nas także z naszymi klientami, pozwalają budować lepsze relacje i ponadprzeciętne efekty naszych działań.

Stos technologiczny

PHP 7.XSymfony 4/5ErlangElixirMySQLPostgreSQLMongoDBRedisMemcachedRabbitMQAngularHTML5CSS3LessECSEKSECRAWSEC2R53EBDockerKubernetesGitLab + GitlabRunnerJenkinsJIRAConfluenceSlack

Opinie o Sygnisoft S.A. (0)