Future Processing

Future Processing

Gliwice
700+

Firma

Kim jesteśmy?

Jesteśmy partnerem w zakresie doradztwa technologicznego i dostarczania oprogramowania dla klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku. Istniejemy od 2000 roku. Lubimy to, co robimy i chcemy to robić jak najlepiej! Nasze główne biuro mieści się w Gliwicach, ale mamy też swoje miejsce w Gdyni, ale pracowników zatrudniamy z całej Polski w modelu zdalnym. 

Jak pracujemy?

Nasz zespół składa się ze specjalistów w dziedzinie analityki biznesowej, UX, tworzenia oprogramowania, bezpieczeństwa danych, rozwiązań chmurowych, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i wielu innych. Projekty prowadzone są w metodyce Scrum, z wykorzystaniem różnorodnych technik, m.in. pair programming, code review. W skład zespołów wchodzą nie tylko programiści, ale także doświadczeni inżynierowie ds. jakości oprogramowania.

Czujemy się tu dobrze!

Wierzymy, że wzajemny szacunek, rozwój i poczucie współodpowiedzialności są kluczem do sukcesu naszych klientów. Cenimy partnerskie relacje, ponadto regularnie mierzymy i monitorujemy poziom zadowolenia naszych pracowników i klientów – to nasz najważniejszy wskaźnik biznesowy.

Więcej o nas na kariera.future-processing.pl

Stos technologiczny

.NETAndroidASP.NETAzureC#C++iOSJAVAJavaScriptNode.jsPHPData

Opinie o Future Processing (0)

Future Processing / Blog Readme