Future Processing

Future Processing

2 lokalizacje
900

Firma

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą technologiczną założoną w 2000 r., która z grupki przyjaciół przekształciła się w ponad 900-osobowy zespół. Jesteśmy partnerem w zakresie doradztwa technologicznego i dostarczania oprogramowania dla klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku. Lubimy to, co robimy i chcemy to robić jak najlepiej! Nasze główne biuro mieści się w Gliwicach, ale mamy też swoje miejsce w Gdyni, ale pracowników zatrudniamy z całej Polski w modelu zdalnym. 

Jak pracujemy?

Nasz zespół składa się ze specjalistów w dziedzinie analityki biznesowej, UX, tworzenia oprogramowania, bezpieczeństwa danych, rozwiązań chmurowych, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i wielu innych. Projekty prowadzone są w metodyce Scrum, z wykorzystaniem różnorodnych technik, m.in. pair programming, code review. W skład zespołów wchodzą nie tylko programiści, ale także doświadczeni inżynierowie ds. jakości oprogramowania.

Czujemy się tu dobrze

Nasz zespół mówi, że bardzo dobrze się tutaj pracuje. 31% załogi ma staż powyżej 8 lat!

Staramy się, by w FP panowała atmosfera, u której podstaw leżą zaufanie i otwartość. Zarząd i kadra kierownicza co kwartał omawia sytuację firmy. Regularnie pytamy też wszystkich pracowników o to, jak im się pracuje - w FP każdy może wyrazić swoje zdanie na ważne dla firmy tematy, a także w ramach inicjatywy IDEA FP zgłaszać pomysły na usprawnienia i rozwój organizacji.

Więcej o nas na kariera.future-processing.pl

Opinie o Future Processing (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

.NETAndroidASP.NETAzureC#C++iOSJAVAJavaScriptNode.jsPHPData

Future Processing / Blog Readme