Deviniti

3.7 (1 reviews)

2 locations
250+

  Company

  Rozgość się w naszym Software Home! Działamy w obszarach development, analizy, consultingu, wsparcia i utrzymania czy testów. Pracujemy bezpośrednio z klientami nad projektami do ich firm, tworząc aplikacje dla produktów Atlassiana lub zdobywając partnerstwa biznesowe, a także także samodzielnie tworząc projekty które wprowadzamy w życie.  Sprawdź je wszystkie na naszej stronie: https://deviniti.com/products/pl 

  Jest już ponad 250 astronautów podbijających galaktykę możliwości! Dołącz do nas i przekonaj się jak przesuwamy horyzonty innowacji! 

  ABOUT US

  Nasze zespoły w Deviniti tworzą specjaliści IT, których wyróżnia nie tylko profesjonalizm, ale też pasja i odrobina szaleństwa. Uwielbiamy dzielić się wiedzą i szerzyć ją w cyfrowym świecie. Tworzymy efektywne rozwiązania, wdrażamy nowe technologie i wspieramy naszych partnerów w rozwoju biznesu.  

  Jesteśmy platynowym partnerem Atlassian, organizujemy największą branżową konferencję w Europie (Jira Day) a w wolnym czasie wygrywamy hackathony (co zrobiliśmy już trzykrotnie w ostatnich 4 latach, a co roku lądujemy na podium!).

  W Deviniti mamy własny dział R&D, w którym prototypujemy i rozwijamy autorskie pomysły. Tworzymy aplikacje oraz nowe produkty w modelu POC, MVP - przyświeca nam idea zmieniania świata na lepsze, więc chcemy by wszystkie produkty które wprowadzamy w życie zbliżały nas do realizacji tego celu.

  Od marca 2020 pracujemy w pełni zdalnie - szybko przyzwyczailiśmy się do nowych warunków: szczególnie że od początku mogliśmy przenieść nasze biurowe fotele i monitory do swoich mieszkań! Integrujemy się online, dbamy o work-life balance i robimy wszystko, by biurowy Software Home przenieść w nasze cztery ściany. A po pandemii? Sami zdecydujemy jak chcemy pracować: zdalnie, stacjonarnie, czy hybrydowo. Wszystkich chętnych na powrót czeka nasz pałacyk przy Parku Południowym, który wzbudza zachwyt co drugiego spacerowicza 

  OUR VALUES

  ?Pasja i rozwój

  Rozwijamy się nie tylko w trakcie projektu, ale też po godzinach. Korzystamy z platformy szkoleniowej, organizujemy webinary i szkolenia wewnętrzne, a po pracy dzielimy się swoimi pasjami: sportem podczas treningów biegowych, pracami manualnymi podczas zajęć plastyczno-technicznych i zdobywamy nowe skille podczas akcji wellbeingowych (np webinaru o finansach lub na temat zdrowia psychicznego).

  ? Wolność

  Dajemy sobie przestrzeń do tego jak chcemy pracować i realizować dane wyzwanie. Dlatego bez względu na to, czy wolisz pracować od piątej rano czy raczej już po zakończeniu programów śniadaniowych - możesz zdecydować jak planujesz swój dzień pracy (uwzględniając przy tym czekające Cię spotkania). Jeżeli pojawi się u Ciebie nowy pomysł - dajemy Ci przestrzeń na jego realizację. Możesz być kim chcesz - jeśli podejmujesz się z nami zmieniać świat na lepsze, jesteś częścią naszej społeczności. 

  ? Zaufanie

  Ta wartość najbardziej wybrzmiała odkąd pracujemy w pełni zdalnie - ufamy sobie nawzajem, dlatego transformacja z biura do domów przebiegła sprawnie i bez dramatycznych zwrotów akcji. Swobodnie wyrażamy swoje wątpliwości, komunikujemy się transparentnie i dajemy sobie szczery feedback, który podszyty jest troską.

  ? Współodpowiedzialność

  Zależy nam, aby każdy czuł się odpowiedzialny za swój zespół, projekt, firmę i dobro klienta. Każdy ma wpływ na sukces i i kierunek rozwoju Deviniti. Wiemy, że możemy zmieniać świat na lepsze, dlatego udzielamy się CSRowo za pomocą inicjatywy Deviniti Cares poświęcając środki, kompetencje i czas na wsparcie spraw ważnych i potrzebnych.

  ? Praca zespołowa

  Co dwie głowy, to nie jedna - a co dwie, to nie osiem! Przekonujemy się o tym na każdym kroku. Wspieramy się, dyskutujemy o naszych pomysłach, a przy tym wszystkim zawsze szanujemy odmienne opinie. Często działamy crossowo, budując zespoły projektowe składające się z osób z różnych zespołów, co sprawia że nasze działania nabierają perspektywy i obejmują wszystkie zakątki firmy.

  ? Partnerstwo

  Traktujemy siebie jako partnerów. Słuchamy uważnie i szanujemy odmienne poglądy, niezależnie od stanowiska, które zajmujemy w firmie. Nie tworzymy sztucznych podziałów, a nasza struktura jest płaska jak krajobraz polesia lubelskiego. Organizujemy sesje Ask Me Anything i co dwa tygodnie dajemy update na temat sytuacji firmy: każdy z nas wie co dzieje się w Devinti oraz ma możliwość, aby poznać odpowiedzi na nurtujące pytania. Każdy kto chce może wypowiedzieć swoją opinię i zostanie wysłuchany. 


  JOIN US

  To jak - chcesz zostać jednym z naszych astronautów? Sprawdź nasze ogłoszenia, wyślij CV i rozgość się w naszym Software Home ?

  Employer reviews Deviniti (0)

  Add a review

  Tech stack

  JAVAAndroidiOSHibernateSpringReactAngularFlutter

  Benefits

  Packages and extras

  • Healthcare package
  • Healthcare package for families
  • Leisure package
  • Leisure package for families
  • Trainings
  • Conferences
  • Books

  Amenities

  • Bicycle parking
  • Cold beverages
  • Hot beverages
  • Fruits
  • Shower
  • Chill room
  • Integration events
  • Car parking