ACCREA Engineering Sp. z o.o.

Umiejętności techniczne cenione u nas

O nas

ACCREA to biuro inżynieryjno – projektowe, powstałe w maju 2007 roku.  Tworzy je zespół specjalistów z dziedziny robotyki i sterowania, doświadczonych w międzynarodowych projektach. Nasi specjaliści zajmują się ekspertyzami systemów robotycznych oraz projektowaniem i produkcją urządzeń mechatronicznych. W oparciu o wiedzę, umiejętności i profesjonalnie wyposażony warsztat, powstają u nas najwyższej jakości mobilne roboty i manipulatory robotyczne. Tworzymy również oprogramowanie czasu rzeczywistego, sterujące robotami.

CO DOSTARCZAMY

Wszystkie produkty firmy ACCREA powstają w oparciu o specjalistyczną wiedzę i znajomość najnowszych technologii przy wykorzystaniu dedykowanych programów inżynierskich CAD/CAM.

Nasi inżynierowie wykorzystują doświadczenie zdobyte w projektach naukowo-badawczych i praktykę w projektowaniu dla przemysłu.

Tworząc nowe urządzenia, zawsze szukamy optymalnych rozwiązań, zachowując najwyższe standardy.

ACCREA to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy oczekują projektów unikalnych, powstałych na indywidualne zamówienie. Nasze interdyscyplinarne podejście pozwala na zmierzyć się z rozwiązaniem najtrudniejszych problemów konstruktorskich, jednocześnie staramy się uwzględnić wszystkie wymagania Klienta zarówno w czasie prac projektowych jak i wdrożeniowych.

Rekrutujemy

Brak ofert
Oferty pracy od innych pracodawców