QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Zabrze
86

Firma

QNT Systemy Informatyczne to doświadczony projektant i producent rozwiązań klasy ERP przeznaczonych dla jednostek sektora finansów publicznych.

QNT to uznana firma z niemal 35-letnim doświadczeniem w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań wspierających zarządzanie w kluczowych instytucjach państwowych czy jednostkach samorządowych.

Mimo realizacji wielu dużych, ciekawych i prestiżowych zleceń (a warto wspomnieć, że z naszych rozwiązań korzysta Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Kancelaria Prezydenta, większość ministerstw i cały szereg najważniejszych instytucji w Polsce) QNT nie działa jak wielka, bezduszna korporacja – dla nas każdy z pracowników ma znaczenie i nikt nie jest anonimowy.

Nie tylko dbamy o rozwój zawodowy, nie tylko zapewniamy szereg benefitów, ale słyniemy także ze wsparcia naszych pracowników w zakresie realizacjach ich pasji.

Nasze naczelne firmowe hobby to żeglarstwo (stąd liczne rejsy, wyprawy i podróże po akwenach świata). Ale załoga QNT składa się także z zapalonych narciarzy, cyklistów, a na pokładzie mamy również wielokrotnego mistrza w paralotniarstwie czy mistrza gier strategicznych Star Wars: Armada. Wśród nas znajdziecie też społeczników angażujących się w akcje charytatywne, edukacyjne oraz pasjonatów kultury (wspomagamy wydawnictwa muzyczne, filmowe, albumy fotograficzne) i całą rzeszę innych zapaleńców, których zaangażowanie wspieramy na wiele rozmaitych sposobów.

W QNT pracownicy to osoby, a nie anonimowa siła robocza – zależy nam na poznaniu Was – poznaniu Waszych osobowości, na rozwijaniu Waszych talentów i realizacji Waszych potrzeb (w naszej siedzibie dostępna jest strefa wellness-spa, fitness, stołówka, a pracownicy korzystają także z innych benefitów, jak elastyczny czas pracy czy opieka medyczna i szereg innych).

Wierzymy, że takie podejście przekłada się na jakość i atmosferę pracy – jesteśmy przekonani, że to najlepsza długoterminowa inwestycja, jaką może prowadzić pracodawca. Co świadczy o tym, że to podejście się sprawdza? Fakt, że nasza załoga to mieszanka zarówno osób dopiero budujących fundamenty swojej kariery, jak i dość licznej grupy, w której firmowy staż już od dawna zapisuje się dwucyfrową liczbą. To właśnie takie fakty, a nie słowa, obietnice i deklaracje, świadczą o tym, czy firma naprawdę okazuje się pracodawcą, z którym chce się wiązać swoją przyszłość. 

Zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne w naszej siedzibie, aby samemu przekonać się, jak wygląda praca w QNT.  

Opinie o QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o. (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

java script