Wazdan Services Limited

Wazdan Services Limited

Opole
180

Firma

Wazdan Services Limited zajmuje się kompleksową obsługą spółek działających pod brandem "Wazdan".

Nasze wsparcie obejmuje liczne projekty z zakresu finansów, marketingu, HR, IT, technicznej i biznesowej obsługi klienta, a także zdalnej administracji serwerami. Nasi pracownicy i współpracownicy tworzą projekty informatyczne z obszaru produkcji gier, obejmujące zarówno programowanie, jak i tworzenie grafik, animacji i ścieżki dźwiękowej, a także projektowanie z zakresu UX i UI. Specjalizują się również m.in. w projektowaniu systemów backendowych, rozwijaniu platformy komunikacji z klientami i analizie danych, dbając o to, by dostarczać na rynek produkty i usługi najwyższej jakości.

W branży GameDev czujemy się jak ryba w wodzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wypracowanym modelom projektowym, jesteśmy w stanie tworzyć innowacyjne rozwiązania, które docierają do ponad 300 klientów na całym świecie.

Nasze biura znajdują się na Malcie oraz w Opolu. Dbamy o to, by panowała w nich przyjazna atmosfera, sprzyjająca rozwojowi pasji i talentów.

Odpowiedzialność, uczciwość, innowacja, efektywność i pasja, to tylko niektóre z wartości, jakie wyznajemy jako firma. Wartości te łączą nas i inspirują do codziennej pracy, a każdy członek #TeamWazdan wnosi w realizowane projekty swoją wiedzę, energię i kreatywność.

Wierzymy, że największą wartością każdej firmy są ludzie, którzy ją tworzą, dlatego jesteśmy dumni, że udaje nam się stale powiększać nasz zespół o nowe talenty i tworzyć przyjazne środowisko pracy.

Marzysz o rozpoczęciu kariery w GameDevie? Dołącz do #TeamWazdan!

Stos technologiczny

JavaJavaScriptC++LinuxTypeScript

Opinie o Wazdan Services Limited (0)